menu >

pl gb

Już wkrótce targi MODERNLOG

Już wkrótce - w dniach od 6 do 9 czerwca 2017 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi MODERNLOG - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu.

Targi MODERNLOG w swym założeniu będą prezentacją nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w logistyce oraz szeroko pojmowanym przemyśle.

Z racji tego, że jako PROMAG S.A. od 35 lat oferujemy Klientom nowoczesne rozwiązania logistyczne, postanowiliśmy aktywnie wziąć udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy Państwa do Pawilonu nr 8 na stoisko nr 15.

Po raz pierwszy w naszej historii całe stoisko przeznaczamy dla produktów marki Blickle. Chcemy naszym klientom przybliżyć tę niezwykle innowacyjną firmę i jej wyroby, które znajdują zastosowanie niemal w każdej z branż. Już samo motto firmy Blickle „Codziennie wymyślamy koło od nowa” wiele mówi o kreatywnym podejściu do pracy. Jeśli dodamy do tego niespełna 65 letnie doświadczenie i wyśrubowane standardy jakościowe w efekcie dostajemy produkt wyjątkowy.

Na stoisku będą Państwo mieli okazję zobaczyć zarówno produkty już znane jak i najnowsze rozwiązania prezentowane po raz pierwszy.

Na naszym stoisku do Państwa dyspozycji oddajemy stanowiska multimedialne wyposażone w szereg wyjątkowo ciekawych prezentacji i materiałów pokazowych, które też umożliwią nam prezentację systemów intralogistycznych jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Prezentacje ciekawych rozwiązań wspierających produkcje i magazynowanie będą odbywać się także podczas towarzyszącego targom ModernLog Logistycznego Show In4Log. Także w tym wydarzeniu weźmiemy udział i już teraz zapraszamy aby m.in. zobaczyć w działaniu System gęstego składowania z wózkiem wahadłowym AutoMAG Shuttle.

 Do zobaczenia na Targach!

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Proszę podać poprawny adres e-mail

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź