menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Najnowsze artykuły

2016-02-17

Baterie AGM, czy żelowe, które z nich cieszą się większym zainteresowaniem?

Zarówno akumulatory AGM, jak i żelowe zaliczane są do akumulatorów szczelnych. Główną różnicą jest fakt, że w akumulatorach AGM elektrolit skupiony jest w matach wykonanych ze specjalnego włókna szklanego, umieszczonych pomiędzy ołowiowymi płytami akumulatora, a w żelowych występuje w postaci żelu.

czytaj więcej
2015-10-25

Projektowanie magazynów dłużycy

Ilość, asortyment i wymiary zapasów magazynowych w zakładach pracy są bardzo różnorodne stąd także zapotrzebowanie na powierzchnię, urządzenia do składowania oraz stopień automatyzacji są różne w różnych przedsiębiorstwach.

czytaj więcej
2015-08-14

I co z tą automatyzacją?

O korzyściach płynących z automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej nie trzeba nikogo przekonywać. Ale czy zawsze jest to rozwiązanie jedynie słuszne i uzasadnione ekonomicznie?

czytaj więcej
2015-07-11

Przeglądy regałów – zbędny wydatek czy inwestycja

Obowiązek dokonywania okresowych przeglądów systemów regałowych i pomostów regulowany jest szczegółowo przez polskie i europejskie normy. Wielu pracodawców zapomina jednak o konieczności przeprowadzania kontroli nie zdając sobie sprawy z ryzyka, jakie takie zaniechanie może za sobą pociągać i odpowiedzialności jaka na nich spoczywa.

czytaj więcej
2015-03-10

Wyposażenie do transportowania i składowania towarów w regałach

Palety przemysłowe, nadstawki paletowe czy skrzyniopalety to niezbędne wyposażenie do transportowania i składowania towarów w regałach.

czytaj więcej
2014-06-03

Palety z tworzyw sztucznych – plastikowa alternatywa

Myśląc o transporcie towarów i formowaniu jednostek ładunkowych nie można nie wspomnieć o palecie, platformie nośnej szeroko stosowanej w logistyce.

czytaj więcej
2014-06-03

Bezpieczny magazyn to czysty zysk – systemy regałowe

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej (Dz.U.03.169.1650) na pracodawcy spoczywa obowiązek systematycznej kontroli stanu bezpieczeństwa i higieny pracy ze szczególnym uwzględnieniem organizacji procesów pracy, stanu technicznego maszyn i innych urządzeń technicznych.

czytaj więcej

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Proszę podać poprawny adres e-mail

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź