menu >

pl gb

Centrum Logistyki PROMAG zwiększa swoją powierzchnię

Już wkrótce rozbudowa Centrum Logistyki PROMAG S.A. w pod-poznańskim Koninku zakończy się. Działające już od trzech lat Centrum Logistyki firmy Promag S.A. powiększy się z istniejących obecnie 9000 mkw. do 17000 mkw. powierzchni magazynowych. To kolejny etap rozwoju infrastruktury naszej firmy, podyktowany dynamicznym rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem na produkty z zakresu intralogistyki.

Centrum Logistyki PROMAG S.A. wyposażone jest w wiele innowacyjnych rozwiązań. Na wyposażenie obecnie istniejącej hali magazynowej składa się m.in. 14 doków przeładunkowych, bramy wielkogabarytowe o imponujących rozmiarach 14x4 m, bramy segmentowe, dźwigniki, pomosty magazynowe, regały paletowe rzędowe, wspornikowe i półkowe czyli urządzenia, które są jednocześnie ofertą handlową PROMAG S.A. W obiekcie mieści się też Serwis Centralny, wyposażony w nowoczesne stanowiska naprawcze, myjnię, ładownię akumulatorów oraz magazyn części zamiennych z pomostem magazynowym i automatycznym magazynem windowym.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź