menu >

pl gb

DNI OTWARTE już za nami...

Dnia 15 i 16 czerwca gościliśmy dziesiątki gości z całej Polski. Przedstawiciele dużych i małych przedsiębiorstw odwiedzili nas aby przybliżyć sobie tematykę rozwiązań automatycznych i zrobotyzowanych w procesach magazynowo - produkcyjnych.

Zainteresowanie organizowanym przez nas wydarzeniem było bardzo duże. Goście byli zainteresowani zarówno prelekcjami prowadzonymi przez naszych specjalistów i partnerów jak i stanowiskami prezentującymi najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki i robotyki.

Ogromną uwagę skupił główny punkt programu czyli pokaz działania w pełni zautomatyzowanej linii paletyzacji, depaletyzacji, transportu i składowania uzupełnionej o w pełni autonomiczny wózek w technologii AGV (ang. automated guided vehicle - automatycznie prowadzony pojazd).

Cieszymy się, że polskie przedsiębiorstwa coraz częściej dostrzegają zalety stosowania rozwiązań automatycznych, które mogą przyczynić się do wzrostu ich konkurencyjności na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem i zapraszamy do nawiązania współpracy w zakresie optymalizacji procesów magazynowo-produkcyjnych.

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia


Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź