menu >

pl gb

Zmarł mgr inż. Witold Kawecki - twórca i założyciel PROMAG S.A.

 

 

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 23 lipca 2016r w wieku 85 lat, odszedł twórca i założyciel, wieloletni Prezes Zarządu i Przewodniczący Rady Nadzorczej PROMAG S.A. - mgr inż. Witold Kawecki.

Prezes Kawecki był człowiekiem wyjątkowym, obdarzonym wielką charyzmą, a jednocześnie niezwykle skromnym, cierpliwym i wrażliwym, przyjacielem nas wszystkich. Jego wizja firmy i strategia rozwoju zadecydowały o aktualnej pozycji PROMAG S.A. na rynku logistyki wewnętrznej. Był nie tylko współwłaścicielem spółki i pracodawcą, ale też człowiekiem na którego wsparcie i rady mogliśmy zawsze liczyć.

Witold Kawecki był także zasłużonym działaczem SIMP, mecenasem kultury i sztuki. To z jego inicjatywy i dzięki jego staraniom odbudowany został zamek w Rydzynie, będący przykładem i dowodem jego zaangażowania społecznego oraz pracowitości i zdolności organizacyjnych.
Działalność zawodowa i społeczna Pana Prezesa była powszechnie zauważona i wielokrotnie nagradzana zarówno odznaczeniami branżowymi jak i państwowymi m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim i Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, odznaką Zasłużonego Działacza Kultury, a także licznymi odznaczeniami regionalnymi.
Po odejściu Prezesa Witolda Kaweckiego pozostanie luka, której nikt nie jest w stanie wypełnić. Pozostanie w naszych myślach i sercach na zawsze.

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź