menu >

pl gb

Kolejne osoby przygotowane przez PROMAG do bezpiecznej pracy w magazynie

W dniach 12-13 października w siedzibie naszej firmy mieliśmy przyjemność gościć kolejne osoby, którym zależy na tym aby ich praca, praca w ich firmach czy magazynach była bezpieczna dla zarówno dla pracowników, składowanego towaru jak i używanego sprzętu.


Podczas dwudniowego szkolenia specjaliści przygotowywali uczestników do bezpiecznej eksploatacji i konserwacji systemów regałowych oraz wózków widłowych, urządzeń przeładunkowych i systemów przenośników. Prelekcje prowadzone przez praktyków zagwarantowały łatwe przyswojenie prezentowanych zagadnień a całość szkolenia została uzupełniona o prezentację najnowszych rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów magazynowo-produkcyjnych.

O zadowoleniu uczestników szkolenia świadczyć mogą pozostawione przez nich komentarze:

"Cenna praktyczna wiedza w temacie bezpieczeństwa"

"Rzeczowo i zrozumiale przeprowadzone szkolenie"

"Szkolenie jest prowadzone przez specjalistów, którzy znają się na swojej pracy. Widać, że są to ludzie z doświadczeniem"

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kolejnej edycji szkolenia "Bezpieczny magazyn", szczegółowe informacje już wkrótce.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź