menu >

pl gb

Szlachetna Paczka 2016 trafiła do potrzebujących rodzin!

W miniony weekend swój finał miała kolejna edycja Szlachetnej Paczki - akcji wsparcia materialnego dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji z przyczyn niezależnych od siebie. 

W tym roku pracownicy postanowili pomóc rodzinie z okolic Poznania, której codzienny spokój zakłócany jest przez choroby nękające dzieci i związane z chorobami bardzo duże wydatki. Jak zwykle nasi pracownicy stanęli na wysokości zadania, zarówno pod względem zebranych datków pieniężnych jak i rzeczowych. Chęć niesienia pomocy wśród pracowników centrali i wszystkich oddziałów była tak duża, że pierwszy raz poza wszystkimi podstawowymi potrzebami rodziny i ich skrytymi marzeniami zdołaliśmy częściowo wspomóc jeszcze jednego potrzebującego. 

W tym roku Szlachetna Paczka pomogła blisko 19 tysiącom potrzebujących rodzin, a łączna wartość pomocy zbliżyła się do 47.5 miliona złotych! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tegorocznej edycji, z niecierpliwością odliczając czas do Szlachetniej Paczki 2017. 

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź