menu >

pl gb

AutoMAG Produktem Roku 2016

Jest nam bardzo miło poinformować, iż kolejne rozwiązanie z oferty PROMAG S.A. wyróżnione zostało zaszczytnym tytułem Produkt Roku.

Tym razem tytuł Produkt Roku 2016, w rankingu organizowanym przez czasopismo Inżynieria i Utrzymanie Ruchu, przyznany został systemowi gęstego składowania z platformą sterowaną radiowo AutoMAG, który okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Wyposażenie hal magazynowych.

System gęstego składowania AutoMAG jest odpowiedzią na rosnące wymagania naszych Klientów, którzy poszukują rozwiązań gwarantujących wysoką efektywność, pozwalających osiągnąć zyski finansowe oraz organizacyjne. Nasze rozwiązanie oparte na platformach sterowanych radiowo oraz regałach zbliżonych do systemu drive-in, eliminuje konieczność wjeżdżania wózkami widłowymi do kanałów regałowych, zwiększając bezpieczeństwo oraz skracając znacznie czas obsługi regałów. Kluczową zaletą systemu jest bardzo wysoki współczynnik wykorzystania kubatury magazynu, nawet o 80% wyższy w porównaniu z tradycyjnymi regałami rzędowymi.

Korzyści wynikające z zastosowania systemu AutoMAG sprawiają, że rozwiązanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Mimo zaledwie kilku lat od wprowadzenia przez nas produktu na rynek, pochwalić możemy się kilkudziesięcioma wdrożeniami w przedsiębiorstwach różnych branż. PROMAG S.A. zapewnia pełną obsługę począwszy od projektowania, przez wdrożenie po serwisowanie systemu AutoMAG. Nasi Klienci mogą być pewni, że wybierają sprawdzony i bezpieczny, a przy tym bardzo funkcjonalny system składowania.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom Utrzymania Ruchu, członkom jury oraz naszym Klientom, którzy oddali swój głos na rozwiązanie firmy PROMAG.

Dowiedz się więcej na temat systemu gęstego składowania AutoMAG
i obejrzyj film pokazujący jego zastosowanie w firmie LAMELA
  tutaj


Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź