menu >

pl gb

Zapraszamy na szkolenie Bezpieczny Magazyn

15 i 16 listopada 2017 r. mamy przyjemność zaprosić Pańśtwa do  Centrum Techniki Magazynowej PROMAG w Poznaniu, do wzięcia udziału w kolejnej edycji szkolenia Bezpieczny Magazyn.

Podczas dwudniowego szkolenia nasi eksperci – praktycy z wieloletnim stażem, omówią szczegółowo zasady bezpiecznego użytkowania urządzeń magazynowych – systemów regałowych, wózków widłowych, urządzeń przeładunkowych oraz systemów przenośników. Zwrócimy przy tym szczególną uwagę na błędy będące najczęstszą przyczyną wypadków, dokumenty wymagane przez podmioty kontrolujące warunki pracy w magazynach, zasady konserwacji urządzeń magazynowych oraz wytyczne odnośnie przeprowadzania przeglądów bieżących i zasady przeprowadzania przeglądów okresowych. 

Szkolenia z cyklu Bezpieczny Magazyn organizowane są przez PROMAG S.A. od 2013 roku i kierowane są głównie do pracowników magazynów oraz zakładów produkcyjnych, służb BHP oraz kadry odpowiedzialnej za bezpieczeństwo w firmach. Wzięło w nich udział blisko 700 osób z całej Polski.

Zainteresowanych udziałem w kolejnej edycji szkolenia Bezpieczny Magazyn zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego tutaj.

 

Newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Proszę podać poprawny adres e-mail

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź