menu >

pl gb

To już 15 edycja szkoleń BEZPIECZNY MAGAZYN

15 edycja szkoleń z cyklu Bezpieczny Magazyn.

Każdego roku w magazynach dochodzi do wielu groźnych wypadków spowodowanych niewłaściwą eksploatacją urządzeń magazynowych.

11 i 12 kwietnia 2018 r. mamy przyjemność zaprosić Państwa do Centrum Techniki Magazynowej PROMAG w Poznaniu, do wzięcia udziału w kolejnej 15 edycji szkolenia Bezpieczny Magazyn.

Podczas dwudniowego szkolenia nasi eksperci – praktycy z wieloletnim stażem, omówią m.in.:

  • zasady bezpiecznego użytkowania urządzeń magazynowych- systemów regałowych, wózków widłowych, urządzeń przeładunkowych i systemów przenośników,
  • błędy będące najczęstszą przyczyną wypadków z ich udziałem,
  • dokumenty wymagane przez podmioty kontrolujące warunki pracy w magazynach,
  • zasady konserwacji urządzeń magazynowych.

szkolenie bezpieczny magazyn

Szkolenia z cyklu Bezpieczny Magazyn organizowane są przez PROMAG S.A. od 2013 roku i kierowane są głównie do pracowników magazynów oraz zakładów produkcyjnych, służb BHP oraz kadry odpowiedzialnej za bezpieczeństwo w firmach. Wzięło w nich udział blisko 850 osób z całej Polski.

Zainteresowanych udziałem w kolejnej edycji szkolenia Bezpieczny Magazyn zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami oraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego tutaj.

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź