menu >

pl gb

Kolejne DNI OTWARTE już za nami...

Dnia 23 maja gościliśmy prawie 200 osób z całej Polski odpowiedzialnych za logistykę, produkcję i utrzymanie ruchu w firmach. Przedstawiciele dużych i małych przedsiębiorstw odwiedzili nas, aby dyskutować nad optymalizacją procesów intralogistycznych w obliczu wyzwań współczesnego rynku.

Zainteresowanie organizowanym przez nas wydarzeniem było bardzo duże. Gości interesowały zarówno prelekcje prowadzone przez doradców PROMAG oraz partnerów, jaki i prezentacja najnowszych rozwiązań z dziedziny intralogistyki.

Dużą uwagę skupił jeden z głównych punktów programu, czyli pokaz nowoczesnych w pełni zautomatyzowanych rozwiązań transportu wewnętrznego, paletyzacji, składowania oraz identyfikacji produktów w MAGAZYNIE PRZYSZŁOŚCI.

Polskie przedsiębiorstwa coraz częściej dostrzegają zalety stosowania zaawansowanych rozwiązań automatycznych, które mogą przyczynić się do wzrostu ich konkurencyjności na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem i zapraszamy do nawiązania współpracy w zakresie optymalizacji procesów magazynowo-produkcyjnych.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź