menu >

pl gb

PROMAG S.A. na targach MODERNLOG 2018

Firma PROMAG S.A. po raz kolejny weźmie udział w Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, które odbędą się w dniach 5-8 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pawilonie 7A.

Tegoroczna edycja przebiegała będzie w oparciu o trzy filary logistyki wewnętrznej: ELASTYCZNOŚĆ, SPRAWNOŚĆ i BALANS. Wymienione cechy stanowią podstawę idei tegorocznego projektu Innovations for Logistics Industry (In4Log 2018). VII edycja eventu, który wspólnie zorganizują wydawnictwo Medialog i Międzynarodowe Targi Poznańskie, skupi się na innowacjach w logistyce przemysłu, nowoczesnych technikach kompletacji towarów i organizowaniu przepływów wewnętrznych.

Firma PROMAG S.A. zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania z zakresu transportu i składowania towarów, między innymi wózek wahadłowy AutoMAG. Jako wyłączny dystrybutor Kół i Zestawów Kołowych  marki Blickle zapraszamy również na stoisko nr 25 na którym odbędzie się polska premiera napędu elektrycznego Ergomove 2000.

 

Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji, chętni do odpowiadania na wszelkie pytania.

Zapraszamy!

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź