menu >

pl gb

PROMAG na Politechnice Poznańskiej

PROMAG S.A. chętnie podejmuje się inicjatyw propagujących wiedzę o nowoczesnej intralogistyce. Tym razem przeprowadziliśmy wykład poświęcony „Logistyce 4.0” dla studentów Politechniki Poznańskiej.

 „Logistyka 4.0 – czy jesteśmy na nią gotowi?” – tym pytaniem rozpoczął swoją prelekcję skierowaną do 80-osobowej grupy studentów Politechniki Poznańskiej, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, przedstawiciel PROMAG S.A. – p. Marek Łabęda, Członek Zarządu i Dyrektor ds. Technicznych.

Podczas wykładu, który odbył się 15 listopada 2018r w Centrum Wykładowym PP uczestnicy usłyszeli m.in. o przyczynach konieczności wprowadzania zmian w obszarze produkcji i magazynowania oraz o nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu automatyzacji procesów składowania, transportu wewnętrznego, pakowania, kompletacji oraz identyfikacji, za sprawą których PROMAG S.A. podnosi innowacyjność i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

Druga część prelekcji poświęcona została nowemu rozwiązaniu firmy PROMAG, jakim jest automatyczny system gęstego składowania, umożliwiający całkowite wyeliminowanie wózków widłowych i ludzi z obszaru magazynowania towarów oraz stworzenie w pełni autonomicznego systemu składowania.

Na zakończenie spotkania głos zabrała Kierownik Działu ds. Personalnych PROMAG S.A., która przybliżyła możliwości rozwoju kariery w naszej firmie poprzez udział w organizowanych przez nas praktykach i stażach. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Dziękujemy Politechnice Poznańskiej za zaproszenie, a studentom za tak liczne przybycie i zainteresowanie tematyką.

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź