KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

PROMAG Logistic Day 2019

19 września 2019 r. mieliśmy przyjemność gościć w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG S.A. przedstawicieli polskich przedsiębiorstw, którzy przybyli na PROMAG Logistic Day, aby poznać nowoczesne rozwiązania intralogistyczne usprawniające pracę magazynów.

Uczestnicy wysłuchali prelekcji prowadzonych przez naszych ekspertów, których tematyka poświęcona była rozwiązaniom podnoszącym efektywność magazynu, optymalizujących procesy składowania, transportu, kompletacji i pakowania, zwiększających wydajność procesów transportu technologicznego. Mieli również okazję przyjrzenia się z bliska pracy w pełni zautomatyzowanej linii transportu, kompletacji, paletyzacji i składowania oraz cieszącego się dużym zainteresowaniem autonomicznego wózka AGV.

Druga część wydarzenia odbyła się w Centrum Logistycznym PROMAG S.A., gdzie nasi goście zapoznali się z rozwiązaniami intralogistycznymi wykorzystywanymi, na co dzień przez nasze centrum logistyczne, a także uczestniczyli w pokazach pracy takich nowoczesnych rozwiązań jak m.in. magazyn automatyczny AutoMAG MOVER, suwnica samojezdna, podnośnik nożycowy TOP-RIDER, podest samojezdny MINI-LIFT, owijarka samojezdna SPIDER-PACK, czy szeroka oferta wózków magazynowych.

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie PROMAG Logistic Day 2019 i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.  

 

Osoby poszukujące rozwiązań z zakresu automatyzacji i robotyzacji zapraszamy do wzięcia udziału w V FORUM MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI - INTELIGENTNY MAGAZYN, czyli nowe technologie w intralogistyce, które odbędzie się 24 października 2019 r. – szczegóły wydarzenia tutaj. www.forum.promag.pl (kliknij po szczegóły).

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź