KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

System AutoMAG MOVER nagrodzony tytułem „Produkt Innowacyjny 2019”

 

W dniu 5 grudnia br. podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2019 w Hilton Warsaw Hotel w Warszawie ogłoszone zostały wyniki 15. edycji konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019. Nagrodę główną w konkursie zdobył nasz automatyczny system gęstego składowania AutoMAG Mover.

Jest to w pełni autonomiczny i automatyczny system składowania. Celem rozwiązania jego jest zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa procesów magazynowych oraz wyeliminowanie wózków widłowych ze strefy składowania i transportu wewnętrznego towarów. System pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiego współczynnika wykorzystania kubatury magazynu. W rozwiązaniu zastosowano innowacyjne zasilanie, które pozwala na pracę  24h/dobę, 7 dni w tygodniu bez przestojów. System posiada modułową budowę, a zarządzanie jego pracą odbywa się przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania. Autonomiczny system AutoMAG Mover znajduje zastosowanie w magazynach szybko, jak i wolno rotujących, a najwyższą efektywność osiąga w magazynach ze stosunkowo mało zróżnicowanym asortymentem.

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2019 to konkurs, którego głównym celem jest wyłanianie najlepszych, wyróżniających się produktów i usług, które wspierają pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologia, IT, środki transportu, usługi dla sektora TSL). W konkursie wyróżniane i nagradzane są już wdrożone lub wkrótce mające zostać zaimplementowane najlepsze rozwiązania dla logistyki, transportu i produkcji. Zgłoszone projekty ocenia Kapituła złożona ze specjalistów logistyki – przedstawicieli świata nauki i niezależnych ekspertów. Głównymi kryteriami konkursu są: technologiczna ocena innowacji, ocena korzyści dla klientów oraz rynkowa ocena stopnia innowacyjność. W ocenie pod uwagę brane są również m.in. referencje, opinie jednostek naukowych lub stowarzyszeń, patenty oraz walory ekologiczne. Konkurs ma swoją bogatą historię. Po raz pierwszy odbył się w 2005 roku. W tym roku odbywa się jego piętnasta edycja. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Eurologistics.

 

AutoMAG MOVER z nagrodą „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019”

Magazyn automatyczny AutoMAG Mover to w pełni autonomiczny i automatyczny system składowania, będący rozwinięciem półautomatycznego systemu gęstego składowania wykorzystującego wózki wahadłowe AutoMAG Shuttle o wózek transferowy AutoMAG Mover oraz przenośniki pionowe AutoMAG Lift. Celem rozwiązania jest zwiększenie wydajności i bezpieczeństwa procesów magazynowych oraz całkowite wyeliminowanie wózków widłowych ze strefy składowania i transportu wewnętrznego towarów.

Poznaj system AutoMAG MOVER

AutoMAG Mover - magazyn bez magazyniera - rewolucja 4.0 w logistyce

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź