menu >

pl gb

Nowe stoły kompletacyjne PROMAG na targach LOGIMAT 2020

W dniach 10-12.03.2020 na międzynarodowych targach LOGIMAT 2020 w Stuttgardzie zaprezentujemy nowoczesny system do pakowania i kompletacji wyposażony m.in. w nowe stoły kompletacyjne, czytniki kodów kreskowych, system do ważenia kartonów, przenośnik oraz system do rejestracji procesu.

Stoły kompletacyjne, które będziemy prezentować na stoisku są nowością w naszej ofercie mebli metalowych produkowanych w zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym w Bolechowie pod Poznaniem. Są one efektem wieloletnich doświadczeń, doskonalenia konstrukcji wcześniej oferowanych stołów oraz potrzeb rynku. Przeznaczone są do kompletacji i pakowania produktów w kartonach w magazynach, centrach dystrybucyjnych, sortowniach.

Ze względu na regulowaną wysokość są bardzo uniwersalne i mogą służyć do pracy siedzącej lub stojącej, do obsługi przez osoby o różnym wzroście. Bogata gama akcesoriów, w które mogą być wyposażone stoły, decyduje o ich dużej funkcjonalności. Stoły te współpracując z systemem transportu wewnętrznego oraz systemem WMS tworzą kompleksowy system do kompleracji, pakowania i wysyłki, zwłaszcza polecany do branży e-commerce.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie stołów do kompletacji i pakowania, zajrzyj na stronę www.meble-promag.pl lub skontaktuj się z naszymi doradcami w Oddziałach w całej Polsce.

Do zobaczenia na targach LOGIMAT 2020!

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź