menu >

pl gb

Diamentowy PROMAG

PROMAG S.A. otrzymała tytuł DIAMENT FORBESA 2020 w kategorii firm o obrotach 50-250 mln zł. Jest to tytuł przyznawany przez redakcję miesięcznika „Forbes” firmom, które w 3 ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Analitycy firmy Bisnode Polska wycenili prawie 220 tys. firm, które w terminie złożyły raporty do Krajowego Rejestru Sądowego za  okres 2018-2014 i miały obrót większy niż 5 mln zł. W wycenie tej posłużyli się metodą szwajcarską, która łączy w sobie metodę majątkową i dochodową. Pozwala to zniwelować wady obu metod. DIAMENTY FORBESA 2020 otrzymało 4035 firm w całej Polsce, które osiągnęły największy przeciętny wzrost wartości (minimum 15%).

„Od roku 2008 rokrocznie notujemy wzrost obrotów, a tym samym wzrost wartości Spółki. W badanym przez Bisnode okresie zanotowaliśmy ponad 17% wzrost wartości firmy, co dla naszej branży jest znaczącym wzrostem. Jest to efekt pracy i zaangażowania wielu osób w firmie, które konsekwentnie realizują przyjętą przez nas wiele lat temu strategię – mówi Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A. Pani Karolina Tokarz – Dużą wagę przywiązujemy do rozwoju własnej myśli technicznej, know-how i inwestycji w wiedzę pracowników, co pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki. Ale też nie zapominamy o rozwoju standardowej oferty wyposażenia magazynowego, która dostępna jest m.in. w naszym sklepie internetowym epromag.pl."

Więcej o rankingu i nagrodzie dla naszej firmy na stronie DIAMENTY FORBESA 2020.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź