menu >

pl gb

Działania PROMAG S.A. w związku z koronawirusem

Szanowni Klienci,


w związku z wprowadzonym w kraju stanem epidemii, pragniemy Państwa poinformować, że na terenie PROMAG S.A. zostały wprowadzone niezbędne środki, dzięki którym jesteśmy w stanie, z zachowaniem zasad najwyższej ostrożności i bez żadnych utrudnień, realizować Państwa zamówienia.

Nasi doradcy oraz pracownicy biurowi pozostają do Państwa dyspozycji, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów oraz adresami mailowymi, które można znaleźć na podstronie Kontakt. Odwołane i wstrzymane zostały wszystkie spotkania, które przechodzą w tryb online. 

Centrum Logistyczne PROMAG S.A. pracuje bez zmian. W trosce o Państwa produkty, jak i swoich pracowników wdrażamy niezbędne działania profilaktyczne tj: nieustanną dezynfekcję, zachowanie bezpiecznych odległości, zakaz spotkań i wstępu osób postronnych na teren magazynu i biur. Wydajemy i przyjmujemy towar bez bezpośredniego kontaktu z kierowcami.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na problemy w łańcuchach dostaw, może się zdarzyć, że Państwa zamówienia będą realizowane z opóźnieniem. O każdym takim przypadku będziemy Państwa informować indywidualnie.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź