menu >

pl gb
Skontaktuj się z naszym doradcą 

newsletter

Chcesz wiedzieć wszystko o naszej ofercie. Zapisz się na nasz newsletter. Zobacz przykład

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROMAG z siedzibą w Poznaniu, w celach marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101/02, poz. 926).

Optymalizacja stanowisk roboczych do prac spawalniczych

Optymalizacja stanowisk roboczych do prac spawalniczych

Żuraw słupowy A6 PROMAG

Miejsce: hala produkcyjna

Cel: usprawnienie prac spawalniczych bardzo nietypowych ładunków

Rozwiązanie: żuraw słupowy A6 na stopie fundamentowej

Korzyści:

  • optymalizacja operacji spawalniczych
  • wzrost wydajności
  • poprawa ergonomii i bezpieczeństwa pracy

 

Nasz klient zajmuje się sprzedażą i wynajmem szalunków do zabezpieczeń wykopów typu box, obudów słupowych, kompletnych komór i szalunków dylowych. Produkcja szalunków jest trudnym procesem z uwagi na ich gabaryty. Dlatego w celu optymalizacji prac spawalniczych przy produkcji szalunków, doradcy PROMAG S.A. zaproponowali klientowi rozwiązanie w postaci żurawia słupowego A6 na stopie fundamentowej.

Żuraw typu A6 jest najbardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem żurawia stacjonarnego, gdyż poza elektrycznym wciągnikiem posiada również elektryczny obrót ramienia. Takie rozwiązanie poprawia zdecydowanie ergonomię pracy. W przypadku ręcznego obrotu ramienia, człowiek siłą własnych mięśni dokonuje przesunięcia ramienia żurawia w odpowiednie miejsce za pomocą specjalnej linki zamontowanej na końcu ramienia. Jeżeli na ramieniu żurawia znajduje się już podwieszony towar, to jest to bardzo żmudna operacja, wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby. W przypadku żurawia A6 wystarczy tylko jedna osoba do obsługi stanowiska pracy, gdyż obrót ramienia jest wykonywany za pomocą pilota.

Parametry żurawia słupowego A6 zaoferowanego klientowi:

  • udźwig: 2,0t
  • ramię o długości: 5,0 m
  • wysokość do belki: 4,5m
  • obrót elektryczny ramienia żurawia
  • żuraw wyposażony we wciągnik elektryczny łańcuchowy S2000/2-3/0,75

Poza dostawą rozwiązania, oferta PROMAG S.A. obejmowała również montaż, odbiór UDT oraz szkolenie personelu z obsługi żurawia. Odbiór UDT obejmuje zgłoszenie urządzenia do UDT w imieniu klienta, przygotowanie niezbędnej dokumentacji wymaganej przez UDT oraz asystę konserwatora podczas odbioru UDT u klienta.

wróć

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź