KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Pierwsze miejsce dla PROMAG S.A. w konkursie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 w kategorii „Producenci regałów magazynowych”

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy podziękować Wam za zaufanie jakim obdarzacie nasze produkty. Dzięki wyborom, które na co dzień podejmujecie - chęci współpracy z naszymi doradcami oraz wyposażaniu magazynów naszymi produktami, zostaliśmy nagrodzeni tytułem KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI w kategorii „Producenci regałów magazynowych” i otrzymaliśmy złote godło tego konkursu.

Wyróżnienie to świadczy o tym, że doceniacie fachowość, kompetencje i profesjonalizm naszych działań. Tym bardziej cieszy nas otrzymana nagroda, że została ona po raz pierwszy przyznana w tej kategorii.

Nagroda ta jest efektem prawie 40 lat pracy opartej na indywidualnym podejściu do realizowanych projektów przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo pracy w magazynach Klientów. To właśnie Klienci oraz ich potrzeby motywują nas do prowadzenia działań z zakresu B+R. Ich efektem są zaprojektowane i wdrożone systemowe rozwiązania automatyczne dopasowane do potrzeb polskiego rynku – AutoMAG Shuttle i AutoMAG Mover. Naszą misją jest wsparcie polskich firm w transformacji w kierunku LOGISTYKI 4.0, a przyznane wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do działań w zakresie rozwoju automatycznych systemów regałowych.

Więcej o otrzymanej nagrodzie można przeczytać na stronie https://promag.pl/Konsumencki_Lider_Jakosci,10763.html

Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź