KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

15 lutego 2022: 40 lat marki PROMAG

Kiedy zaczynaliśmy działalność 15 lutego 1982 roku, nie było na polskim rynku wielu urządzeń magazynowych, a pierwsze rozwiązania automatyczne wspierające procesy logistyczne dopiero zaczęły się pojawiać się na świecie. Czasy się zmieniły i my też.

PROMAG narodził się 40 lat temu z chęci dokonania zmian w polskiej intralogistyce. Z naszymi Klientami od początku dzieliliśmy pasję do innowacji, chęć ciągłego doskonalenia, zwiększania efektywności i podejmowania wciąż nowych wyzwań. Przez 4 dekady funkcjonowania na rynku wyposażyliśmy setki tysięcy magazynów i wprowadziliśmy szereg nowoczesnych rozwiązań z zakresu techniki magazynowej. Dziś, świętując swój jubileusz, pragniemy wyrazić wdzięczność za zaufanie i podziękować wszystkim Klientom, Kontrahentom oraz Partnerom, z którymi od wielu lat budujemy relacje biznesowe. To dzięki Wam możemy dalej działać, rozwijać się i czerpać radość z naszej pracy, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Więcej o historii firmy znajdziecie tutaj oraz w wywiadzie z Prezesem Zarządu, Dyrektorem Naczelnym Panią Karoliną Tokarz w Logistycznych Wywiadach (pobierz wywiad)

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź