menu >

pl gb

As Odpowiedzialnego Biznesu

Plebiscyt "As Odpowiedzialnego Biznesu" ma za cel wyłonienie i promocję  praktyk z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu stosowanych w Wielkopolskich przedsiębiorstwach. Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spośród 63 zgłoszonych przez wielkopolskich przedsiębiorców inicjatyw, Kapituła oraz internauci wyłonili laureatów oraz przyznali kilka wyróżnień.

Nasza firma otrzymała wyróżnienie za inicjatywę „Podnoszenie kwalifikacji pracowników”. W ramach nagrodzonej inicjatywy uruchomiono "Szkołę Biznesu PROMAG S.A.”, która obejmuje:  szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, miękkie
i twarde, diagnozowanie potrzeb szkoleniowych, opracowywanie strategii szkoleń wraz z wyznaczaniem celów, dobieranie odpowiednich rozwiązań szkoleniowych, badanie stopnia przyswajania wiedzy oraz wykorzystania jej w codziennej pracy. Ważnym elementem jest też wprowadzenie "Systemu Ocen i Rozwoju Pracowników”, którego celem jest diagnoza, kształtowanie i rozwój kluczowych kompetencji pracowników firmy.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź