menu >

pl gb

Ekspozycja MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI

"MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI" to ekspozycja umieszczona na terenie jedynego w Polsce Centrum Techniki Magazynowej PROMAG S.A. 

Celem ekspozycji jest interaktywna prezentacja trendów i najbardziej nowoczesnych rozwiązań związanych z intralogistyką.

  ekspozycja magazyn przyszlosci

Najbardziej aktualne rozwiązania dotyczące magazynowania zaprezentowane są przy użyciu najnowszych technologii multimedialnych.

Centralną częścią MAGAZYNU PRZYSZŁOŚCI jest w pełni zautomatyzowana linii transportu, kompletacji, paletyzacji i składowania w magazynie,  gdzie zastosowane zostały najnowsze technologie i rozwiązania z dziedziny robotyki, automatyki i identyfikacji produktów. W skład linii wchodzą m.in. regały z układnicami, automatyczne przenośniki zintegrowane z owijarką oraz robotami COMAU.

magazyn przyszlosci ekspozycja

Klienci nie muszą sobie dłużej wyobrażać jak będzie wyglądać ich magazyn, warsztat, wyposażony w nasze produkty. Z pomocą przyjdą stanowiska konfiguracyjne, przy których, z pomocą profesjonalistów, każdy będzie mógł zobaczyć wizualizację swojego pomysłu i sprawdzić jak wizja prezentować się będzie w rzeczywistości.magazyn przyszlosci ekspozycja 

Zapraszamy do zapisania się na pokaz najnowszych rozwiązań intralogistycznych w naszym Centrum Techniki Magazynowej,

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź