KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Patrzymy w przyszłość


 

Kreujemy standardy polskiej logistyki wewnętrznej. Nieustannie pracujemy nad nowymi produktami i rozwiązaniami, które często wyprzedzają zapotrzebowanie rynku. Powołaliśmy do życia Centrum Techniki Magazynowej PROMAG z ekspozycją urządzeń i rozwiązań z zakresu techniki magazynowej pod nazwą MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI.

Jedyne takie miejsce w Polsce

MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG to jedyna tego typu w Polsce prezentacja urządzeń intralogistycznych, powołana z myślą o naszych Klientach, ale także środowisku naukowym i studentach. Celem ekspozycji jest prezentacja trendów i najbardziej nowoczesnych rozwiązań związanych z intralogistyką.

Centralną częścią ekspozycji MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI jest w pełni zautomatyzowana linia transportu, kompletacji, paletyzacji i składowania w magazynie, gdzie zastosowane zostały najnowsze technologie i rozwiązania z dziedziny robotyki, automatyki oraz identyfikacji produktów. W skład linii wchodzą m.in. regały z układnicami, automatyczne przenośniki zintegrowane z owijarką oraz robotami COMAU.

Za pomocą multimediów możliwe jest natomiast zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami techniki oraz zaprojektowanie własnej wizji magazynu lub warsztatu.

Klienci nie muszą sobie dłużej wyobrażać jak będzie wyglądać ich magazyn, warsztat, wyposażony w nasze produkty. Z pomocą przyjdą stanowiska konfiguracyjne, przy których, z pomocą profesjonalistów, każdy będzie mógł zobaczyć wizualizację swojego pomysłu i sprawdzić jak wizja prezentować się będzie w rzeczywistości.

      Na ekspozycję MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI składają się:

  • automatyczna linia transportu, paletyzacji, składowania i identyfikacji produktów
  • pokaz pracy automatycznego systemu gęstego składowania AutoMAG
  • autonomiczny wózek AGV
  • multimedialna prezentacja urządzeń intralogistycznych
  • stanowisko projektowania warsztatu i magazynu
  • kino “Nowoczesny Logistyk”
  • stanowisko pick-by-light
  • szerokie spektrum systemów regałowych i wózków widłowych
  • symulator wózka widłowego

 

 

 

 ZAPRASZAMY
do zapisania się na pokaz MAGAZYNU PRZYSZŁOŚCI
wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnej intralogistyki,
poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy w swoich firmach


 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź