menu >

pl gb

Eventy

Poznań Business Run

W naszej firmie pracuje wiele osób lubiących aktywnie i zdrowo spędzać czas wolny. W związku z tym, gdy ogłosiliśmy chęć udziału w akcji Poznań Business Run swoje kandydatury przedstawiło bardzo dużo osób i mogliśmy zgłosić do biegu kilka drużyn. Business Run to jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy. Uczestnicy wspierają działania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach. Nasza firma włączyła się do akcji w roku 2013 i od tego czasu uczestniczy w niej regularnie.

 

Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa PROMAG S.A. 2014

W ramach wieloletniej współpracy z klubem piłkarskim Błękitni Owińska nasza firma została sponsorem I edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Błękitni Cup 2014 o Puchar Prezesa Firmy PROMAG S.A. W całodniowych rozgrywkach udział wzięło 10 drużyn z całego kraju, wśród których zwycięzcą została drużyna ORANJE SPORT POZNAŃ.

Błękitni Owińska

PROMAG S.A. wspiera również młodych sportowców. W ramach współpracy z klubem Błękitni Owińska, PROMAG S.A. ufundował koszulki dla całej drużyny Orlików, a podczas ceremonii otwarcia Centrum Logistycznego połączonej z 30-leciem firmy, wręczył młodym piłkarzom także dresy.

Błękitni Owińska

Poznań CSR Contest

 

 Po raz kolejny jesteśmy parterem projektu „Poznań CSR Contest”. Poznań CSR Contest  to konkurs dla licealistów i studentów, chcących zdobyć wiedzę
i doświadczenie w nowoczesnej strategii zarządzania firmą – CSR. Po ubiegłorocznym sukcesie i dużym zainteresowaniu rozszerzono zasięg konkursu na teren całego kraju.

13 kwietnia 2012 r. w Poznaniu, odbędzie się finał do którego przystąpi 18 najlepszych uczniów z całej Polski. 
Na zwycięzców konkursu czekają nagrody

W trakcie trwania projektu uczestnicy będą mieli możliwość udziału w szkoleniach oraz bezpośrednich spotkaniach z przedsiębiorcami, dla których CSR jest ważnym elementem polityki biznesowej.

Projekt jest realizowany przez Studenckie Koło Naukowe Społecznej Odpowiedzialności Biznesu przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, we współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP.

Poznań CSR Contest

Odpowiedzialny Poznań

Studenci poznańskich uczelni zrzeszeni w AIESEC zainteresowani odpowiedzialnym biznesem zorganizowali 18.05.2010 r. konferencję pod nazwą „Korzyści i koszty wprowadzania strategii CSR”. Budując relacje z różnymi interesariuszami chętnie współpracujemy z młodzieżą, stąd nie mogło nas zabraknąć na konferencji poruszającej tematykę społecznej odpowiedzialności, której byliśmy  partnerem.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź