KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Kodeks etyczny PROMAG S.A.

Zasady postepowania firmy PROMAG S.A.

 

 

Firma PROMAG S.A. jest liderem w zakresie kompleksowego wyposażenia magazynowego. Swój sukces, na który pracujemy nieprzerwanie od 1982 roku, zawdzięczamy umacnianiu relacji z naszymi Klientami, dostawcami, pracownikami i lokalnymi społecznościami oraz nastawieniu na ciągły rozwój.

Relacje te budujemy w oparciu o takie zasady jak uczciwość, wzajemny szacunek i profesjonalizm w działaniu. Niniejsze opracowanie stanowi zestawienie zasad obowiązujących w firmie PROMAG S.A., służących budowaniu i umacnianiu wzajemnego zaufania, które jest podstawą nowoczesnego biznesu. PROMAG S.A. kieruje się poniższymi zasadami postępowania w odniesieniu do swoich Klientów, dostawców, akcjonariuszy, pracowników i konkurentów czyli całego otoczenia biznesowego.

Nasz kodeks etyczny obowiązuje wszystkich pracowników w równym stopniu to znaczy do przestrzegania zawartych w niniejszym opracowaniu zasad i wartości zobowiązany jest Zarząd firmy, kadra menadżerska, jak i szeregowi pracownicy.  Kodeks etyczny zapewnia nam przewagę nad konkurencją.

Przeczytaj lub pobierz cały kodeks etyczny PROMAG S.A.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź