menu >

pl gb

Wspólny sukces

Przez blisko 40 lat działalności firma PROMAG S.A. otrzymała wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, potwierdzających dynamiczny rozwój spółki, profesjonalizm, rzetelność oraz uczciwość wobec kontrahentów.

Każda z tych nagród jest dla nas powodem do dumy, a jednocześnie mobilizacją do działania i dalszego doskonalenia. Wymagamy od siebie coraz więcej, aby być dla naszych Klientów najlepszym partnerem biznesowym. To właśnie zadowolenie naszych Klientów oraz ich uznanie są dla nas największym wyróżnieniem.

Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień

Nagrody i wyróżnienia przyznane naszej firmie w ostatnich latach m.in.:

Gazela Biznesu

Gazele Biznesu

Kolejny rok z rzędu PROMAG S.A. odznaczony został przez Puls Biznesu prestiżowym tytułem "Gazela Biznesu". Kolejna – już 15. nominacja jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej naszej spółki. PROMAG S.A. odznaczony został tytułem Gazela Biznesu w latach: 2000, 2002-2009, 2012-2016, 2018.

Perła Polskiej Gospodarki

Perły Polskiej Gospodarki

Nasza firma już 4-krotnie (2015-2018) znalazla się w gronie "Pereł Polskiej Gospodarki" w kategorii Perły Duże. Ten prestiżowy ranking przygotowywany jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Oficynę Wydawniczą „Rynek Polski” Sp. z o.o. wydawcą miesięcznika gospodarczego „Polish Market”. 

Najlepsze w Polsce

Najlepsze w Polsce

Konkurs "Najlepsze w Polsce" organizowany pod patronatem Tow. im. Hipolita Cegielskiego wyłania w drodze głosowania konsumentów produkty wyróżniające się jakością, uznaniem Klientów i nowoczesnością rozwiązań. Produkowane przez PROMAG S.A. meble metalowe zostały odznaczone tym zaszczytnym tytułem w roku 2018 po raz trzeci (wcześniej w latach 2010 i 2015), otrzymały także statuetkę Hipolita.

Diament Forbesa

Diamenty Miesięcznika Forbes

Już 3-krotnie (2009, 2010, 2017) miesięcznik Forbes umieścił naszą firmę na liście najdynamiczniej rozwijających się firm, przyznając naszej spółce tytuł "Diamentu Forbesa". Lista Diamentów uwzględnia zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Produkt Roku

Produkt Roku

Konkurs „Produkt Roku" magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu to wyjątkowy konkukrs, bowiem prócz eksperckiego jury, to również sami klienci nagradzają produkty za ich innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z ich zastosowaniem.

Nasze produkty już 3-krotnie utytułowane zostały mianem Produktu Roku – w roku 2018 tytułem uhonorowany został wózek elektryczny unoszący LION-TRUCK PLUS PROMAG  (w kategorii Urządzenia do transportu), wcześniej w roku 2016 system gęstego składowania z AutoMAG Shuttle (w kategorii Wyposażenie hal magazynowych), a w roku 2012 wózek widłowy Heavy Duty (w kategorii Urządzenia do transportu).

 

 

Orły Handlu dla PROMAG S.A.

 

Orły Handlu 2019

Tytuł ten nadawany jest firmom stawiającym na rozwój i podnoszenie kwalifikacji, aby sprostać wysokim wymaganiom Klientów, których opinie są jedynym kryterium decydującym o otrzymaniu zaszczytnego tytułu ORŁA. Nasza firma zdobyła aż 9,6 punktów na 10 możliwych do zdobycia.

Gepard Biznesu

 

Gepard Biznesu

W roku 2016 znaleźliśmy się w gronie "Gepardów Biznesu". Organizatorami konkursu są Instytut Europejskiego Biznesu, portale EuropejskaFirma.pl, GepardyBiznesu.pl i ich wydawca ULAN Sp. z o.o.

 

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź