KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Wspólny sukces

Przez blisko 40 lat działalności firma PROMAG S.A. otrzymała wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, potwierdzających dynamiczny rozwój spółki, profesjonalizm, rzetelność oraz uczciwość wobec kontrahentów.

Każda z tych nagród jest dla nas powodem do dumy, a jednocześnie mobilizacją do działania i dalszego doskonalenia. Wymagamy od siebie coraz więcej, aby być dla naszych Klientów najlepszym partnerem biznesowym. To właśnie zadowolenie naszych Klientów oraz ich uznanie są dla nas największym wyróżnieniem.

Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień

Nagrody i wyróżnienia przyznane naszej firmie w ostatnich latach m.in.:

 Konsumencki Lider Jakości

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 i 2020 w kategorii „Producenci regałów magazynowych"

PROMAG S.A. zajął pierwsze miejsce i zdobył złote godło w konkursie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 i  KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 w kategorii „Producenci regałów magazynowych”.

Wyróżnienie w tej kategorii zostało przyznane po raz pierwszy w historii konkursu w roku 2020.

 

 

BRYLANT POLSKIEJ GOSPODARKI 2020

PROMAG S.A. został nagrodzony tytułem BRYLANT POLSKIEJ GOSPODARKI 2020 nadawany przez Instytut Europejskiego Biznesu. Jest to tytuł nadawany firmom o największej wartości rynkowej. 

 

 

EFEKTYWNA FIRMA 2020

Instytut Europejskiego Biznesu w 2021 roku przyznał firmie PROMAG S.A. tytuł EFEKTYWNA FIRMA 2020 ze względu na wysoki zysk firmy w stosunku do obrotów.

 

 

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2019 

Tym zaszczytnym tytułem nagrodzony został nasz autorski, w pełni automatyczny system gęstego składowania AutoMAG Mover.

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2019 to konkurs, którego głównym celem jest wyłanianie najlepszych, wyróżniających się produktów i usług, które wspierają pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologia, IT, środki transportu, usługi dla sektora TSL)

Gazela Biznesu

Gazele Biznesu

Kolejny rok z rzędu PROMAG S.A. odznaczony został przez Puls Biznesu prestiżowym tytułem "Gazela Biznesu". Kolejna – już 16. nominacja jest potwierdzeniem dobrej kondycji finansowej naszej spółki. PROMAG S.A. odznaczony został tytułem Gazela Biznesu w latach: 2000, 2002-2009, 2012-2016, 2018-2019.

Perła Polskiej Gospodarki

Perły Polskiej Gospodarki

Nasza firma już 5-krotnie (2015-2019) znalazla się w gronie "Pereł Polskiej Gospodarki" w kategorii Perły Duże. Ten prestiżowy ranking przygotowywany jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Oficynę Wydawniczą „Rynek Polski” Sp. z o.o. wydawcą miesięcznika gospodarczego „Polish Market”. 

Najlepsze w Polsce

Najlepsze w Polsce

Konkurs "Najlepsze w Polsce" organizowany pod patronatem Tow. im. Hipolita Cegielskiego wyłania w drodze głosowania konsumentów produkty wyróżniające się jakością, uznaniem Klientów i nowoczesnością rozwiązań. Produkowane przez PROMAG S.A. meble metalowe zostały odznaczone tym zaszczytnym tytułem w roku 2018 po raz trzeci (wcześniej w latach 2010 i 2015), otrzymały także statuetkę Hipolita.

Diament Forbesa

Diamenty Miesięcznika Forbes

Już 4-krotnie (2009, 2010, 2017, 2019) miesięcznik Forbes umieścił naszą firmę na liście najdynamiczniej rozwijających się firm, przyznając naszej spółce tytuł "Diamentu Forbesa". Lista Diamentów uwzględnia zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Produkt Roku

Produkt Roku

Konkurs „Produkt Roku" magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu to wyjątkowy konkurs, bowiem prócz eksperckiego jury, to również sami klienci nagradzają produkty za ich innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z ich zastosowaniem.

Nasze produkty już 4-krotnie utytułowane zostały mianem Produktu Roku – w roku 2019 tytułem uhonorowany został wózek autonomiczny AIV ( w kategorii Przemysł 4.0), w roku 2018  wózek elektryczny unoszący LION-TRUCK PLUS PROMAG  (w kategorii Urządzenia do transportu), wcześniej w roku 2016 system gęstego składowania z AutoMAG Shuttle (w kategorii Wyposażenie hal magazynowych), a w roku 2012 wózek widłowy Heavy Duty (w kategorii Urządzenia do transportu).

Orły Handlu dla PROMAG S.A.

 

Orły Handlu 2019

Tytuł ten nadawany jest firmom stawiającym na rozwój i podnoszenie kwalifikacji, aby sprostać wysokim wymaganiom Klientów, których opinie są jedynym kryterium decydującym o otrzymaniu zaszczytnego tytułu ORŁA. Nasza firma zdobyła aż 9,6 punktów na 10 możliwych do zdobycia.

   

 

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź