KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

PROMAG S.A. po raz czwarty laureatem DIAMENTU FORBESA

 Diament Forbesa 2023 dla PROMAG S.A.

PROMAG S.A. otrzymał tytuł DIAMENT FORBESA 2023 w kategorii firm o obrotach powyżej 250 mln zł. DIAMENTY FORBESA przyznawane są przez magazyn Forbes, który jest uważany za jedno z najbardziej prestiżowych źródeł informacji o polskim biznesie. Nagrodami wyróżniane są firmy, które osiągnęły sukces i w ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. W tym roku już po raz piętnasty redakcja miesięcznika Forbes wraz z firmą Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

 

 „Cieszy nas kolejny tytuł DIAMENTU FORBESA. Od roku 2009 rokrocznie notujemy systematyczny wzrost obrotów, a tym samym wzrost wartości Spółki. W okresie branym pod uwagę w rankingu DIAMENT FORBESA 2023, zanotowaliśmy ponad kilkunastoprocentowy wzrost wartości, co przy tej wielkości firmy jest bardzo dobrym wynikiem.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię pełnego wsparcia klientów w obszarze kompleksowej oferty rozwiązań intralogistycznych, a w tym rozwiązań w pełni automatycznych i autonomicznych – mówi Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A. Pani Karolina Tokarz.

Dużą wagę przywiązujemy do rozwoju własnej myśli technicznej, know-how i inwestycji w wiedzę pracowników, co pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki.

Ale też nie zapominamy o rozwoju standardowej oferty wyposażenia magazynowego, która dostępna jest m.in. w sieci naszych oddziałów w całej Polsce, na platformie sprzedażowej oraz w sklepie internetowym epromag.pl.

Karolina Tokarz – Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A.

Karolina Tokarz – Prezes Zarządu,
Dyrektor Naczelny PROMAG S.A.

 

 

Spółka PROMAG S.A. notuje dynamiczny rozwój zwłaszcza w obszarze autonomicznych, automatycznych i półautomatycznych rozwiązań magazynowych. Pandemia przyspieszyła trend do automatyzacji procesów, ponieważ wiele przedsiębiorstw zrozumiało, że jest to kluczowe narzędzie do zachowania ciągłości swojej działalności w trudnych czasach. Trend ten będzie się nadal rozwijać, a technologie będą stawać się coraz bardziej zaawansowane i zintegrowane ze sobą. PROMAG S.A. poprzez swoją ofertę automatycznych systemów składowania, kompletacji, transportu i identyfikacji towarów pomaga firmom przejść proces transformacji intralogistyki w kierunku LOGISTYKI 4.0.

  Automatyzacja procesów kompletacji i paletyzacji w firmie INDROL - realizacja PROMAG S.A.

Automatyzacja procesów kompletacji i paletyzacji w firmie Indrol – realizacja PROMAG S.A. 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź