KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Po raz kolejny zostaliśmy KONSUMENCKIM LIDEREM JAKOŚCI w kategorii "Producenci regałów magazynowych"

Konsumencki Lider Jakości

 

Kolejny rok z rzędu dziękujemy naszym Klientom za oddane głosy, które pozwoliły nam na zdobycie pierwszego miejsca w plebiscycie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2021 w kategorii „Producenci regałów magazynowych”. W roku 2020 po raz pierwszy przyznano tytuł KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI w tej kategorii i wtedy również zajęliśmy pierwsze miejsce.

Każdego dnia pracujemy z myślą o komforcie, bezpieczeństwie pracy oraz wydajności procesów intralogistycznych naszych Klientów. Przyznanie po raz kolejny tytułu KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI marce regałów PROMAG  jest dowodem na to, że nasze starania dotyczące systematycznego podnoszenia jakości zarówno produktów, jak i świadczonych usług, przynoszą oczekiwane efekty. Nie ma lepszej nagrody niż Państwa zadowolenie oraz docenianie wysiłku i pracy, jakie wkładamy, by być coraz lepszym i tym samym oferować coraz lepsze rozwiązania naszym klientom.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź