KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Regały paletowe przepływowe

Regały paletowe przepływowe PROMAG Regały paletowe przepływowe PROMAG Regały paletowe przepływowe PROMAG

Regały paletowe przepływowe oferowane przez PROMAG S.A. zapewniają wysoki wskaźnik wykorzystania powierzchni składowania dzięki ograniczeniu dróg transportowych.

W regałach paletowych przepływowych składowanie odbywa się wg zasady FIFO – pierwsze weszło, pierwsze wyszło – idealne w przypadku składowania towarów szybko psujących się (szczególnie w magazynach o dużej rotacji zapasów).    

Regały paletowe przepływowe to:

  • składowanie z wykorzystaniem bieżni wałkowych, po których palety przemieszczają się pod wpływem działania siły grawitacji z miejsca załadunku do miejsca odbioru znajdującego się na drugim końcu bieżni      
  • obsługa regału odbywa się niezależnie z dwóch stron regału – oszczędność czasu przy manipulacji paletami
  • zwiększenie bezpieczeństwa dzięki oddzieleniu strefy załadowczej od wyładowczej
  • bieżnia, po której przesuwa się towar, zbudowana jest z ramy, w której zamontowane są wałki oraz elementy wspomagające tj. prowadnice wejściowe, wałki hamujące, wałki prowadzące oraz separator bezpieczeństwa    
  • nieograniczona głębokość kanału, wszystko uzależnione od wysokości ładunku i magazynu.

Konstrukcja regału przepływowego, bieżnia po której przesuwają się palety z ładunkiem posiada stałe nachylenie  - 4% w stosunku do poziomu w celu zapewnienia swobodnego przemieszczania się jednostek paletowych. Regały paletowe tego typu umożliwiają     składowanie jednostek paletowych o masie od 200 do 1500 kg.

Długość (głębokość) kanału, w którym składowane są jednostki paletowe w regale przepływowym jest nieograniczona, pamiętać jednak należy, że w systemie tym przy składowaniu np. 15 palet EUR w kanale, jego długość wyniesie ok. 18,8m natomiast niewykorzystana przestrzeń pod pierwszym poziomem składowania na takim odcinku  - wynikająca z nachylenia bieżni (4%) wyniesie około 75 cm.

Regały paletowe przepływowe - doskonałe do towarów szybko psujących się

System gęstego składowania AutoMAG Produktem 2016 Roku wg. magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu

Jeśli szukasz nowoczesnego systemu składowania, który zapewnia wzrost wydajności operacji załadunku i wyładunku palet z regałów i jednocześnie zwiększa powierzchnię składowania nawet o 80% w stosunku do tradycyjnych regałów paletowych rzędowych i 30 % w stosunku do regałów wjezdnych to:

Poznaj system AutoMAG

AutoMAG - najbardziej efektywny system składowania do mroźni

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź