menu >

pl gb

Kolorowe i ergonomiczne szafki szkolne

Kolorowe i ergonomiczne szafki szkolne

Godło Najlepsze w Polsce

Metalowe szafy ubraniowe i skrytkowe w różnych kolorach są idealnym i trwałym rozwiązaniem dla szkół i obiektów sportowych. Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych a także nieco starszych uczniach. Teraz nasze dzieci nie muszą codziennie dźwigać ciężkich tornistrów, gdyż książki, przybory szkolne i gimnastyczne mogą pozostawić w bezpiecznym miejscu w szkole.

Wszystkie zamki w naszych szafach są w systemie Master. Nawet jeżeli dziecko zgubi klucz do swojej szafki, to istnieje możliwość otwarcia jej za pomocą tzw. klucza dyrektorskiego. Właściciel szafki może ją łatwo zidentyfikować dzięki etykiecie z własnym nazwiskiem na drzwiach.

Szafki do szatni malowane są ekologicznymi farbami proszkowymi, nie posiadają ostrych krawędzi i dodatkowo mogą być wyposażone w daszki, ułatwiające utrzymanie czystości oraz w ławki, które są szczególnie przydatne w szatniach, na salach gimnastycznych, na basenach, siłowniach itp.

Nasze szafki szkolne posiadają certyfikat, potwierdzający ich wykonanie zgodnie z obowiązującymi normami.

Oferowane przez nas szafki szkolne posiadają:

 • konstrukcję zgrzewaną wykonaną z blachy stalowej, specjalnie wzmacnianą by utrzymać szafy w idealnym stanie przez długi czas
 • wysokość pozwalająca na swobodne użytkowanie nawet przez młodszych uczniów
 • otwory umożliwiające skręcenie szaf ze sobą oraz przykotwienie ich do ściany
 • wyposażenie standardowe:
  • wzmocnione drzwi oraz zawiasy, wyposażone w: zamek cylindryczny w systemie Master z kompletem 2 kluczy, otwory wentylacyjne
  • podwójny, metalowy haczyk na ubrania w każdej komorze
  • daszek o wysokości 100 mm
  • regulatory umożliwiające poziomowanie
 • standardowy kolor: popielato-pomarańczowy RAL 7035/ 2003 lub ciemnoniebiesko-jasnoniebieski RAL 5005/5015 (możliwość wykonania w innych kolorach)
 • możliwość wykonania szaf z blachy cynkowanej – idealne rozwiązanie do pomieszczeń o dużej wilgotności.

W ofercie posiadamy szafki szkolne ubraniowe (SUS) i skrytkowe (SKS). Szafy ubraniowe dodatkowo posiadają półkę górną na książki i półkę dolną na obuwie.

Szafki przyjazne uczniom

Więcej informacji na 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź