menu >

pl gb

Szafy bhp od 299 PLN netto

Szafy pracownicze promocja

Zapewnienie pomieszczeń i urządzeń higieniczno-sanitarnych to obowiązek każdego Pracodawcy. Ich rodzaj, ilość i wielkość powinny być dostosowane do liczby zatrudnionych pracowników, stosowanych technologii i rodzajów pracy oraz warunków w jakich ta praca jest wykonywana.

W Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997r. (Dz.U. 06.169.1650) mówiącym o ogólnych przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy dotyczących wymagań dla pomieszczeń i urządzeń higieniczno-sanitarnych szatnie zostały podzielone w następujący sposób:

  • szatnie odzieży własnej pracowników
  • szatnie odzieży roboczej i ochronnej
  • szatnie podstawowe
  • szatnie przepustowe

Bez względu na cechy przypisane do danego rodzaju szatni ich niezbędnym elementem są metalowe szafy pracownicze bhp.

PROMAG S.A. od 20 lat jest producentem wysokiej jakości mebli metalowych. Nasze produkty wyróżnione zostały m.in. tytułem "Najlepsze w Polsce" co świadczy o ich wysokiej jakości i funkcjonalności. I właśnie te wysokiej jakości szafy pracownicze o wydłużonym do 36 miesiecy okresie gwarancji oferujemy w promocji obowiązującej do końca kwietnia2019 roku.

Oferta dotyczy dwóch cieszących się najwiekszą popularnością modeli szaf pracowniczych, a mianowiceie SUP 300-02 oraz SUP 400-02, które oferowane są obecnie z 13 procentowym rabatem.

Szafy bhp w promocyjnych cenach

 

Już teraz złóż zamówienie na "Najlepsze w Polsce" szafy pracownicze PROMAG  i ciesz się rabatem sięgającym 13%.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt z właściwym terytorialnie Oddziałem naszej firmy (sieć sprzedaży) lub wypełnij poniższy formularz,a My skontaktujemy się z Tobą w możliwie krótkim czasie.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź