KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Wózki platformowe i taczkowe

Wyroby niespaletyzowane oraz nietypowe wymagają zastosowania specjalistycznych urządzeń do ich transportu. W takim przypadku niezawodne są wózki ręczne platformowe i taczkowe.

Z uwagi na specyfikę i różnorodność zastosowań, oferta nasza obejmuje wózki o indywidualnym charakterze, gdzie o ich przeznaczeniu wymiarach, wyposażeniu i innych parametrach decydują potrzeby konkretnego Klienta.

Poza grupą wózków ręcznych platformowych i taczkowych o specjalnym przeznaczeniu w naszej ofercie znajdują się m.in. wózki platformowe nożycowe, będące doskonałym uzupełnieniem wyposażenia linii montażowych czy produkcyjnych.

Dostosowanie się do potrzeb Klienta, wysoka jakość wykonania, zastosowanie podzespołów najwyższej jakości powodują, że oferowane przez nas wózki znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach od przemysłu spożywczego, poprzez handel, rolnictwo, do przemysłu chemicznego, czy precyzyjnego.

Wózki platformowe do każdego magazynu

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź