menu >

pl gb

Wózki widłowe spalinowe

Wózek widłowy spaliniowy podczas rozładunku naczepy Wózki widłowe spalinowe z napedem diesel

WWózek widłowy Produktem Rokuózki widłowe spalinowe oferowane przez PROMAG S.A. to wysokiej klasy wózki dla profesjonalistów, produkowane zgodnie z założeniami technicznymi opracowanymi na podstawie własnych badań i potrzeb naszych Klientów. Wózki produkowane są w oparciu o nowoczesne i zaawansowane technologie, spełniające wymagania zarówno rynku europejskiego jak i amerykańskiego.

W ofercie PROMAG S.A. znajdziecie Państwo całą gamę wózków widłowych spalinowych o udźwigu od 1500 kg do 10000 kg.

Różnorodność wyposażenia dodatkowego jak filtr cząstek stałych dla wózków o napędzie diesel lub trójfunkcyjny katalizator dla wózków o napędzie benzyna/gaz i gaz, szeroka gama ogumienia, kabina z ogrzewaniem i wiele innych zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Wózki widłowe - główne zalety

Siła i niezawodność wózków widłowych spalinowych PROMAG pochodzi od najwyższej jakości oszczędnych silników: Nissan, Yanmar, Perkins, Cummins, General Motors oraz japońskich i amerykańskich elementów hydrauliki.

Komfort i bezpieczeństwo pracy operatora zapewniają specjalnie zaprojektowane kabina, oddzielona od podwozia układem wibroizolatorów, regulowana kierownica i siedzenie, mocny i sztywny maszt. Zintegrowany przesuw boczny umożliwia precyzję wykonywanych operacji przy zachowaniu niskich spadków udźwigu.

Wózki widłowe o napędzie benzyna/gaz oraz gaz zostały wyposażone w instalacje gazową IMPCO, zapewniającą mniejsze zużycie gazu, a opatentowany system wymiany butli gazowej skraca i ułatwia czas tej operacji.

Wózki spalinowe przeznaczone są do intensywnej wielozmianowej pracy w różnych warunkach pogodowych, przy rozładunku dostarczonych surowców i materiałów, do produkcji oraz przy składowaniu wyrobów np. elementów betonowych, rur, odlewów na placach składowych.

Wózki widłowe dla Profesjonalistów

Zapisz

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź