KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Wózki widłowe spalinowe

Wózek widłowy spalinowy PROMAG Wózek widłowy spalinowy PROMAG

WWózek widłowy Produktem Rokuózki widłowe spalinowe oferowane przez PROMAG S.A. to wysokiej klasy wózki dla profesjonalistów, produkowane zgodnie z założeniami technicznymi opracowanymi na podstawie własnych badań i potrzeb naszych Klientów. Wózki produkowane są w oparciu o nowoczesne i zaawansowane technologie, spełniające wymagania zarówno rynku europejskiego jak i amerykańskiego.

W ofercie PROMAG S.A. znajdziecie Państwo całą gamę wózków widłowych spalinowych o udźwigu od 1500 kg do 10000 kg.

Różnorodność wyposażenia dodatkowego jak filtr cząstek stałych dla wózków o napędzie diesel lub trójfunkcyjny katalizator dla wózków o napędzie benzyna/gaz i gaz, szeroka gama ogumienia, kabina z ogrzewaniem i wiele innych zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Wózki widłowe - główne zalety

Siła i niezawodność wózków widłowych spalinowych PROMAG pochodzi od najwyższej jakości oszczędnych silników: Nissan, Yanmar, Perkins, Cummins, General Motors oraz japońskich i amerykańskich elementów hydrauliki.

Komfort i bezpieczeństwo pracy operatora zapewniają specjalnie zaprojektowane kabina, oddzielona od podwozia układem wibroizolatorów, regulowana kierownica i siedzenie, mocny i sztywny maszt. Zintegrowany przesuw boczny umożliwia precyzję wykonywanych operacji przy zachowaniu niskich spadków udźwigu.

Wózki widłowe o napędzie benzyna/gaz oraz gaz zostały wyposażone w instalacje gazową IMPCO, zapewniającą mniejsze zużycie gazu, a opatentowany system wymiany butli gazowej skraca i ułatwia czas tej operacji.

Wózki spalinowe przeznaczone są do intensywnej wielozmianowej pracy w różnych warunkach pogodowych, przy rozładunku dostarczonych surowców i materiałów, do produkcji oraz przy składowaniu wyrobów np. elementów betonowych, rur, odlewów na placach składowych.

Wózki widłowe dla Profesjonalistów

Zapisz

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź