KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Wózki widłowe elektryczne podnośnikowe

Wózek podnośnikowy elektryczny podczas pracy Wózek podnośnikowy podczas pracy

Wózki widłowe podnośnikowe z oferty PROMAG reprezentują najwyższy poziom osiągnięć technicznych, są niezbędnym narzędziem pracy w magazynach o dużej ilości towaru, gdzie wydajność mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem pracy.

Do prac załadowczo-wyładowczych oraz do układania palet z towarem na regałach

Niezawodność wózków podnośnikowych zapewniają zastosowane silniki prądu zmiennego AC - nie wymagają one przeglądów serwisowych, zapewniają dynamikę jazdy oraz podnoszenia. Wózki spełniają wszystkie wymagania w zakresie transportu na średnich i długich dystansach, a ich niewątpliwym atutem jest zwrotność i niewielkie korytarze robocze.

Wysoką funkcjonalność wózków  osiągnięto dzięki zastosowaniu sztywnych i panoramicznych masztów - gwarantują one optymalny udźwig na wszystkich wysokościach podnoszenia, nawet powyżej 5000 mm w przypadku wózków OMG 716-720K AC.

W ofercie PROMAG S.A. znajdziecie Państwo całą gamę wózków elektrycznych podnośnikowych o udźwigu od 1000 kg do 2000 kg, wózki 715 FS AC przystosowane do podejmowania palet również od strony zamkniętej oraz wózki z operatorem siedzącym - MODUS FS AC, MODUS US AC czy MODUS BM AC.

Polecamy także najnowsze wózki w naszej ofercie - wózki elektryczne podnośnikowe BASIC-TRUCK25/33, a także cieszące się ogromną popularnością wózki TOP-TRUCK33 PLUS oraz HI-TRUCK50 PLUS AC, HI-TRUCK56 PLUS AC i HI-TRUCK 56 PLUS AC.

Wózki podnośnikowe oferowane przez PROMAG S.A. doskonale nadają się do pracy w magazynach, w wąskich korytarzach roboczych, opcjonalnie w mroźniach, chłodniach, w strefach zagrożonych wybuchem. Wózki dostępne są również w wersjach z platformą dla operatora.

Zapisz

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź