menu >

pl gb

Do 20% rabatu na 20-lecie produkcji mebli

Świętujemy 20 lat produkcji mebli

PROMAG S.A. to nie tylko lider rynku intralogistycznego w Polsce, ale od 20 lat producent mebli metalowych. Nasze meble to najwyższej jakości produkty, które nie tylko zyskały pozytywne opinie setek naszych Klientów, sprawiając, że przy kolejnych zakupach decydują sie ponownie na meble metalowe PROMAG, ale także zostały docenione przez Fundacje im. Hipolita Cegielskiego, ktora uznała je za godne wyjatkowego wyróżnienia i przyznała im tytuł "Mebli najlepszych w Polsce".

Dzisiaj, kiedy linie produkcyjne naszej fabryki w Bolechowie codziennie opuszczają dziesiątki najwyższej jakości mebli warsztatowych, postanowiliśmy podzielić się naszą radością z naszymi Klientami, a więc najważniejszymi i najbardziej obiektywnymi recenzentami naszych mebli.

Do wszystkich naszych Klientów tych obecnych, ale i przyszłych kierujemy promocję ważną do 19 kwietnia 2019 roku, w której korzystając z kodów rabatowych możliwe jest uzyskanie do 20% rabatu na nasze meble i to zarówno w naszej szerokiej sieci sprzedaży obejmującej 10 Oddziałów na terenie Polski i w naszym sklepie internetowym e-promag.pl

Rabat 20% na wózki warsztatowe

Tak więc do 19 kwietnia 2019, a więc do przedednia Świąt Wielkanocnych składając zamówienie na wózki warsztatowe i powołując się na kod; MEBLE-20 otrzymacie Państwo 20% rabatu od cen katalogowych.
Dodatkowo wszystkie pozostałe meble warsztatowe w tym okresie (z wyjątkiem produktów oznaczonych w katalogu jako "SUPER OFERTA") zakupisz z 10% rabatem powołując się na kod MEBLE-10.

Pozostałe meble warsztatowe objęte promocją to m.in:

  • stoły warsztatowe
  • nadbudowy do stołów warsztatowych
  • szafki warsztatowe
  • szafy narzędziowe
  • stoły kompletacyjne
  • szafy na pojemniki

Rabat na stoły warsztatowe

Już teraz złóż zamówienie na meble warsztatowe "Najlepsze w Polsce" i ciesz się rabatem sięgającym 20%.

Jeśli chcesz poznać szczegółowo ofertę mebli metalowych PROMAG S.A. zobacz ofertę mebli w katalogu on-line, zamów bezpłatny katalog mebli lub skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych Oddziałów.

 

Zobacz on-line katalog

Zamów bezpłatny katalog

Nasz sieć sprzedaży

Oczywiście możesz bezpośrednio wypełnić i wysłać poniższy formularz, a My skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegółową ofertę na nasze meble metalowe.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź