KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Regały karuzelowe

Regał automatyczny EUROT

Regał karuzelowy pionowy EUROT®

Regał karuzelowy pionowy (inaczej regał paternoster lub regał obrotowy) jest regałem automatycznym, w którym przechowywane towary składowane są na specjalnie zaprojektowanych do tego celu ruchomych (obrotowych) półkach. Regał ten jest idealnym miejscem do przechowywania dokumentów, luźnych towarów o znormalizowanych wymiarach, elementów drobnych zebranych w opakowania zbiorcze tj. pojemniki lub kartoniki.

OSZCZĘDZASZ CZAS

Regał zapewnia szybki dostęp do składowanych przedmiotów - obrotowe półki mogą poruszać się zarówno w kierunku zgodnym jak i przeciwnym do ruchu wskazówek zegara (o kierunku obrotu decyduje najkrótszy możliwy czas dostępu – minimalizacja drogi pokonywanej przez towar dostarczany operatorowi).

OSZCZĘDZASZ POWIERZCHNIĘ -> OBNIŻASZ KOSZTY SKŁADOWANIA

Wyposażone w różnego rodzaju przegrody pionowe i poziome półki regału karuzelowego pozwalają na przechowywanie szerokiej gamy przedmiotów na stosunkowo niewielkiej powierzchni , rozwiązanie to sprawdza się więc znakomicie wszędzie tam gdzie dostępna przestrzeń magazynowa jest z jakiś przyczyn ograniczona (oszczędność powierzchni sięga nawet 60 – 80%).

ZWIĘKSZASZ BEZPIECZEŃSTWO SKŁADOWANYCH TOWARÓW

Dostęp do zgromadzonych w regale zasobów można zabezpieczyć przed niepowołanymi osobami hasłem lub zamkiem na klucz.

POPRAWIASZ ERGONOMIĘ i BEZPIECZEŃSTWO NA STANOWISKU PRACY

Regał jest łatwy w obsłudze, posiada czytelny panel sterowniczy. Zgodnie z zasadą „towar do człowieka” komisjonowany towar dostarczany jest do miejsca pracy (co zwiększa ergonomię i bezpieczeństwo pracy).

Obszary zastosowań regałów karuzelowych

Archiwa dokumentów – wszędzie tam gdzie: wymagany jest częsty dostęp do przechowywanych dokumentów, wymagana jest bliska odległość pomiędzy operatorem a magazynem dokumentów, koszty powierzchni magazynowej są bardzo wysokie, wymagany jest ograniczony (kontrolowany) dostęp do przechowywanych dokumentów:

  • administracja (urzędy, ministerstwa) i instytucje publiczne (wojsko, policja, szpitale, biblioteki, muzea)
  • banki i towarzystwa ubezpieczeniowe
  • klienci indywidualni (biura)

Przemysł: magazyny przystanowiskowe, buforowe, system składowania międzyoperacyjnego, magazyny części zamiennych, narzędzi i etykiet:

  • sektor elektroniczny i elektryczny
  • sektor chemiczny i farmaceutyczny
  • sektor maszynowy i metalowy
  • sektor samochodowy (serwisy niezależne i ASO)

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź