KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Doradztwo techniczne PROMAG

PROMAG S.A. to firma z prawie 40-letnią historią. Od 1982 roku kiedy firma powstała do dnia dzisiejszego zrealizowaliśmy tysiące skomplikowanych i zaawansowanych technicznie inwestycji zwiazanych z logistyką wewnętrzną.

Systemy składowania, przeładunku czy transportu bliskiego to dla naszych pracowników chleb powszedni. Nasza oferta jest bardzo szeroka - kilkanaście grup produktowych wykorzystywanych w systemach magazynowych. Dzięki współpracy pomiędzy poszczególnymi działami, specjalistami jesteśmy gotowi, aby sprostać najbardziej skomplikowanym, interdyscyplinarnym wyzwaniom dotyczącym gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.

Ponad 300 projektantów i doradców w Centrali
i 10 Oddziałach w Polsce do Twojej dyspozycji

Naszą dewizą jest być blisko Klienta, dlatego dzisiejszy promag to 10 Oddziałów rozlokowanych na terenie całej Polski, tak by jak najbardziej ułatwic kontakt Klientom z naszymi Specjalistami.

Nasi doradcy techniczno-handlowi służą Państwu pomocą w doborze optymalnych rozwiązań procesów intralogistycznych oraz obowiązujących przepisów, regulacji prawnych i wymagań Urządzeń Dozoru Technicznego w zakresie proponowanych rozwiązań. Na życzenie klientów przygotowujemy różne warianty rozwiązań i pomagamy w wyborze optymalnych systemów logistyki wewnętrznej.

Jeśli jesteś zainterowany współpracą prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub bezpośredni kontakt z jednym z naszych Oddziałów terenowych.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź