menu >

pl gb

MEBLE METALOWE DO SZATNI, WARSZTATÓW, SZKÓŁ, LABORATORIÓW

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, szeroka oferta standardowa oraz jednoczesne wychodzenie z produktami poza standard, realizacja najbardziej nietypowych oczekiwań Klientów to znak rozpoznawczy oferty PROMAG S.A. w zakresie mebli metalowych.

Nasze meble metalowe znajdziecie Państwo m.in. w: warsztatach, szatniach, montażowniach, narzędziowniach, przy liniach produkcyjnych, izbach pomiarowych, punktach serwisowych, szkołach, stołówkach, marketach, laboratoriach oraz archiwach.

Można z całą pewnością powiedzieć, że znajdują się one wszędzie tam, gdzie spotykamy się z: dokumentami, narzędziami, aparaturami, odzieżą, jak również ubraniami roboczymi.

Meble metalowe - owoc wielu lat doświadczeń

Oferowane przez naszą firmę meble metalowe są efektem wieloletniego doświadczenia, wielkiego zaangażowania oraz zastosowania najnowocześniejszych technologii wytwarzania w ciągle rozbudowywanym i prężnie działającym zakładzie produkcyjnym.

Zastosowane w produkcji technologie i maszyny z jednej strony pozwoliły nam na udoskonalenie jakości oferowanych wyrobów, ich wzornictwa i estetyki wykonania, a z drugiej strony zwiększyły nasze moce produkcyjne, które mają kluczowe znaczenie w całym procesie. W związku z tym możemy teraz realizować Państwa zamówienia w znacznie krótszym terminie, co cieszy zarówno nas jak i naszych klientów.

Szybkość dostaw

Aby maksymalnie przyspieszyć dostawę najbardziej popularnych mebli metalowych, takich jak:

  • szafy ubraniowe,
  • szafy skrytkowe oraz personalne,
  • szafy biurowe,
  • szafy narzędziowe,
  • ławki wolnostojące

zawsze utrzymujemy ich stały zapas w magazynie głównym jak i w magazynach każdego z naszych Oddziałów.

Wystawy mebli metalowych

W każdym Oddziale przygotowaliśmy także małe wystawy naszych mebli, aby możliwe było naoczne zapoznanie się z oferowanymi meblami i ich jakością wykonania.

Zapraszamy, aby zobaczyć zarówno stoły warsztatowe jak i szafy ubraniowe, co pozwali Państwu nie tylko ocenić jakość oferowanych mebli warsztatowych, ubraniowych czy biurowych, ale także zobaczyć na żywo nasze meble w bogatej gamie kolorystycznej.

Przy projektowaniu mebli metalowych celem wiodącym było dla nas zapewnienie jak największej funkcjonalności, trwałości oraz bezpieczeństwa z zachowaniem zasad ergonomii, obowiązujących norm oraz przepisów. Nasze wyroby wyróżniają się spośród innych wysoką jakością, powtarzalnością, solidnością, bogactwem wzornictwa, jak również różnorodną paletą kolorów.

Najszersza oferta mebli

W swojej ofercie posiadamy już kilka tysięcy pozycji asortymentowych, co znacznie ułatwia naszym Klientom sprecyzowanie swoich potrzeb. Większość z nich to wykonania standardowe, jednak warto dodać, iż naszą mocną stroną jest także szybka realizacja rozwiązań nietypowych, dedykowanych konkretnym potrzebom i warunkom pracy.

O tym, że nasze meble zyskały uznanie Klientów świadczy fakt, iż w 2010 roku otrzymały one tytuł "Najlepsze w Polsce" przyznawany właśnie przez samych Klientów. Jest to dla nas duże wyróżnienie i motywacja do dalszej owocnej pracy.

Jeżeli w naszym serwisie nie znajdziecie Państwo mebli, których aktualnie poszukujecie, zapraszamy na naszą stronę poświęconą tylko i wyłącznie tej grupie produktów.

Znajdziecie tam Państwo całą gamę oferowanych przez nas rozwiązań mebli metalowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, które sprawią, że praca stanie się przyjemna. 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź