menu >

pl gb

Meble warsztatowe

Oferowane przez nas meble warsztatowe umożliwiają nowoczesne, funkcjonalne i ergonomiczne zagospodarowanie warsztatów, zakładów produkcyjnych oraz magazynów. 

Oferowane przez nas meble warsztatowe wyróżnia na rynku:

  • bogata kolorystyka
  • modułowa budowa, która pozwala na proste tworzenie wyrobów pod Klienta i rozbudowę wyposażenia warsztatowego w przyszłości bez obawy, że nowe meble nie będą pasowały do starych
  • solidność wykonania
  • duża wytrzymałość
  • wykonania pod Klienta.

Liczne akcesoria dodatkowe w zestawieniu z naszą szeroką ofertą mebli warsztatowych pozwalają na kompleksową zabudowę warsztatów oraz stanowisk montażowych, produkcyjnych i serwisowych.

Funkcjonalne rozwiązania do każdego warsztatu

 

ROZWIĄZANIA DOPASOWANE DO POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkaset różnych kombinacji stołów, szafek, wózków i szaf warsztatowych, podzielonych na kilka linii. Szeroka oferta mebli raz liczne akcesoria dodatkowe pozwalają na kompleksową zabudowę warsztatów oraz stanowisk montażowych, produkcyjnych i serwisowych dostosowanych do konkretnych potrzeb i wymagan naszych Klientów. Modułowa budowa umożliwia tworzenie dowolnych konfiguracji odpowiadających indywidualnym preferencjom uzytkowników. Mobilne rozwiązania zaprojektowane zostały z myślą o szybkim i wygodnym przemieszczaniu narzędzi pomiędzy stanowiskami pracy. Profesjonalne meble warsztatowe marki PROMAG łączą w sobie wysoką jakość, nowoczesny design, ciekawą kolorystykę oraz funkcjonalność. To praktyczne i niezawodne rozwiązania sprawdzone przez tysiące użytkowników.

 

MODUŁOWA BUDOWA MEBLI WARSZTATOWYCH

Meble warsztatowe PROMAG wyróżnia modułowa budowa. Oznacza to, że wyrób gotowy składa się ze standardowych modułów, które można wykorzystywać w różnych typach mebli. Uproszczenie konstrukcji, standaryzacja podzespołów i szybszy montaż - to tylko niektóre z zalet modularyzacji konstrukcji naszych mebli warsztatowych. Z punktu widzenia klienta najważniejsza jest możliwość elastycznej konfiguracji produktów. Dzięki temu w krótkim czasie otrzymacie Państwo rozwiązanie dopasowane do swoich porzeb, które będziecie mogli w prosty sposób rozbudować lub przebudować w przyszłości.

 

BEZPŁATNA WIZUALIZACJA TWOJEGO WARSZTATU

Różnorodność mebli PROMAG oraz rozbudowana możliwość ich konfiguracji, zarówno w zakrsie produktu głównego, wyposażenia dodatkowego czy też kolorystyki, umożliwia Państwu dopasowanie mebli do swoich potrzeb, a z drugiej strony powoduje, że konieczna jest prezentacja wbranych rozwiązań w sposób zapewniający pełną świadomość dokonanego wyboru. Po udostępnieniu wymiarów pomieszczenia lub jego rzutu w pliku AutoCAD, bezpłatnie przygotujemy dla Państwa indywidualną, trójwymiarową wizualizację, dzięki której zobaczycie oferowane przez nas meble w swoim pomieszczeniu, "zwiedzicie" to pomieszczenie i będziecie mogli sprawdzić, czy Wasza koncepcja jest prawidłowa.

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź