menu >

pl gb

Opinie studentów o programie stażowym PROMAG S.A.

Opinie naszych praktykantów najlepiej świadczą o tym, że PROMAG S.A. to najlepszy wybór przedsiębiorstwa, w którym studenci mogą odbyć swoje pierwsze praktyki. Poniżej zamieszczamy kilka z nich.

  Praktykant działu logistyki, WSB Poznań (Logistyka):  
„Atmosfera w firmie była bardzo przyjemna, nie miałem zastrzeżeń do kontaktu ze współpracownikami czy opiekunem praktyk, którzy byli niezwykle pomocni. Pozytywnie oceniam możliwość wykonywania różnorodnych zadań. Podczas praktyk po raz pierwszy zetknąłem się w praktyce z systemami typu ERP i WMS, miałem też okazję na własnej skórze przekonać się jak wygląda praca w centrum dystrybucyjnym.”

  Praktykant działu logistyki, Politechnika Poznańska (Logistyka):  
„Każdy z pracowników był chętny do pomocy, precyzyjnie udzielał wskazówek do powierzanych zadań oraz dzielił się dużą ilością wiedzy. Zwłaszcza od Pani Opiekun oraz Kierownika Logistyki dowiedziałem się bardzo dużo odnośnie operacji i terminów w transporcie. Do moich zadań należało wydawanie przewoźnikom dokumentów, rejestrowanie faktur, awizacja dostaw i archiwizacja dowodów dostaw. Uważam, że praktyki były przemyślane pod kątem programu – zadania, które były mi powierzane były zgodne z programem, gdyż teoretycznie znałem je ze studiów.”

  Praktykant działu projektowania, Politechnika Poznańska (Mechanika i Budowa Maszyn):  
„Najbardziej w praktykach podobało mi się, że to, co robiłem miało sens. Widziałem, jak z mojej pracy korzystają później inni – dawało mi to niesamowicie dużą satysfakcję. Zwróciłem uwagę, jak dobry przepływ informacji jest pomiędzy moim działem a działem handlowym. W trakcie trwania praktyk podszkoliłem znacznie swoją znajomość programu AutoCAD, co może być bardzo przydatne w przyszłości. Myślę, że rozważę pracę w PROMAG S.A. po studiach. „

  Praktykantka działu sprzedaży, Politechnika Poznańska (Zarządzanie i Inżynieria Produkcji):  
„Nie spodziewałam spotkania aż tylu miłych i niezwykle pomocnych osób w firmie. Bardzo dobrze oceniam kontakt z moim opiekunem i współpracownikami, którzy cierpliwie odpowiadali na wszystkie moje pytania. Podczas moich praktyk bardzo ceniłam sobie samodzielność, której się ode mnie wymagało, ponieważ wykonywałam obowiązki innego, nieobecnego pracownika. Dzięki takiemu „rzuceniu mnie na głęboką wodę” bardzo dużo się nauczyłam. Do moich zadań należała archiwizacja, ofertyzacja oraz praca z systemem ERP."

 

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź