KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Palety i pojemniki plastikowe

Pojemniki warsztatowe Skrzyniopalety Skrzynki i pojemniki plastikowe

PROMAG S.A. jest firmą doskonale znaną z wyposażania magazynów w nowoczesne i niezawodne systemy magazynowe. Systemy oparte na najnowocześniejszych systemach regałowych do poprawnego funkcjonowania wymagają elementów towarzyszących o najwyższej jakości wykonania.

Niezbędnymi elementami wyposażenia każdego magazynu są opakowania z tworzywa takie jak:

 • palety plastikowe
 • pojemniki plastikowe
 • skrzyniopalety

Mając na uwadze troskę naszych Klientów o środowisko naturalne oraz czystość i bezpieczeństwo stanowisk pracy nasza firma oferuje również: 

 • pojemniki do segregacji odpadów
 • wanny wychwytowe

Dlaczego warto kupować opakowania z tworzywa? 

Opakowania wykonane z tworzyw sztucznych:

 • ułatwiają w znacznej mierze wszystkie procesy logistyczne
 • wprowadzają w magazynie porządek oraz pozwalają na systematyczne przeglądanie gromadzonych w nich zasobów
 • optymalizują procesy półautomatycznego i w pełni zautomatyzowanego magazynowania oraz chronią przechowywane materiały
 • są tańsze i praktyczniejsze od materiałów tradycyjnych takich jak drewno czy karton
 • ich lekkość, a jednocześnie trwałość pozwala na wielokrotne użytkowanie, dzięki czemu koszty opakowania maleją
 • są odporne na negatywny wpływ czynników atmosferycznych takich jak wilgoć, temperatura i promieniowanie UV

Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas produktów jest ich duża różnorodność. Jesteśmy w stanie w pełni dostosować się do potrzeb naszych klientów oferując pojemniki o różnych wymiarach i wariantach wykonania.

Pojemniki transportowe i magazynowe

Pojemniki transportowe i magazynowe proponowane przez naszą firmę są ściśle przystosowane do nowoczesnych środków transportu. W trakcie konstrukcji uwzględniono polskie i międzynarodowe normy nowoczesnej logistyki.

Oferowane wymiary są kompatybilne z obowiązującymi rozmiarami palet a dzięki przemyślanym rozwiązaniom szczegółowym i funkcjonalnym akcesoriom spełniają najbardziej różnorodne wymagania w wielu branżach.

Palety i skrzyniopalety

Palety i skrzyniopalety są dostępne w wielu typach i rozmiarach oraz z powodzeniem zastępują szybko psujące się palety drewniane.

Mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju produktach sproszkowanych, granulatów, mięsa, owoców, warzyw, ryb, zarówno w procesie produkcyjnym jak i do przechowywania w chłodniach i magazynach.

Są również odporne na środki chemiczne, korozję i promieniowanie ultrafioletowe.

W prosty mogą być dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klient – poprzez wyposażenie w kółka jezdne, zawory spustowe, otwierane klapy, pokrywy, itp.

Pojemniki plastikowe do segregacji surowców

Nasza firma kładzie duży nacisk na gospodarkę surowcami wtórnymi, dlatego też w proponowanym asortymencie znajduje się szeroki wachlarz pojemników do segregacji odpadów, zarówno tych stosowanych wewnątrz pomieszczeń, jak i zbiorczych umiejscawianych na zewnątrz budynków

Umożliwiają one optymalizację gospodarki odpadami a stosowane rozwiązania konstrukcyjne zabezpieczają higieniczne warunki utrzymania i eksploatacji pojemników i koszy.

Dla zachowania właściwych parametrów stosujemy tworzywa wyłącznie o najwyższej, sprawdzonej jakości.

Troska o środowisko naturalne

Ochrona środowiska jest dla nas szczególnie ważna - tworzywo i barwniki używane w procesie produkcyjnym pojemników nie zawierają kadmu, ołowiu czy innych metali ciężkich. Po zużyciu pojemniki nasze mogą podlegać pełnemu procesowi recyklingu. Regranulat tworzywa PE-HD może zostać ponownie użyty przy produkcji szeregu innych artykułów.

Celem zabezpieczenia stanowisk pracy oraz dbania o ich czystość i higienę w naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju wanny wychwytowe. Zapobiegają one przedostaniu się szkodliwych związków do środowiska naturalnego, ale przede wszystkim chronią pracowników przed kontaktem z nimi. Każda podłoga robocza i wanna wychwytowa wykonana jest z materiałów odpornych na różnego rodzaju substancje agresywne.

Świetnie nadają się do zabezpieczania przechowywania różnego typu beczek i pojemników. Co istotne wanny te są zgodne z wymaganiami wszystkich dyrektyw europejskich.

Jesteśmy pewni, że bogata oferta naszej firmy będzie w stanie spełnić Państwa wszelkie oczekiwania dotyczące produktów z tworzywa.

Bezpieczny transport i przechowywanie produktów

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź