KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Środowisko naturalne

Każda organizacja, niezależnie od profilu prowadzonej działalności, zużywa różne surowce, prefabrykaty, czy wyroby gotowe. Oprócz tego pobiera wodę i energię, wytwarza ścieki i odpady, jak również emituje zanieczyszczenia. Takie są efekty działalności firmy. Będąc świadomym podmiotem gospodarczym wiemy, że nie da się egzystować bez wytwarzania odpadów. Jednak jako firma odpowiedzialna chcemy mieć wpływ na ograniczenie tych niekorzystnych dla środowiska zanieczyszczeń. Dlatego dążymy do podejmowania działań zmierzających do ograniczenia hałasu, emisji szkodliwych gazów, jak również ograniczenia zużycia energii i wody oraz prowadząc efektywne zarządzanie odpadami.

Myślimy proekologicznie

W dniu 15 maja 2009 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby PROMAG S.A.. Do użytku oddany został budynek zaprojektowany w taki sposób, aby jego eksploatacja gwarantowała ograniczenie zużywanej energii elektrycznej niezbędnej do oświetlenia wnętrza budynku. W tym celu zaprojektowano przestronny hol zwieńczony na ostatniej kondygnacji potężnych rozmiarów świetlikiem, który w sposób naturalny doświetla wnętrze biurowca. Dodatkowo w pomieszczeniach socjalnych oraz w ciągach komunikacyjnych zainstalowano oświetlenie regulowane czujkami ruchu.

Oferujemy energooszczędne produkty

W swojej ofercie posiadamy produkty wyposażone w systemy odzyskiwania i oszczędzania energii oraz oczyszczania spalin. Oferujemy również produkty wykonane z materiałów poddawanych powtórnemu przetworzeniu.

Upiększamy nasze otoczenie

Jednym z działań na rzecz środowiska jest dbałość o najbliższe otoczenie wokół głównej siedziby Spółki. Fachowcy zajmujący się architekturą krajobrazu zagospodarowali istniejące tereny zieleni wokół budynku poprzez nasadzenia krzewów. Posadzone rośliny tolerują duże nasłonecznienie, a jednocześnie obok swoich dekoracyjnych właściwości, dobrze znoszą zanieczyszczone środowisko.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź