KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

URZĄDZENIA I MATERIAŁY DO PAKOWANIA PRODUKTÓW

Owijarka do palet Opti-Pack Samojezdna owijarka SPIDER-PACK Owijarka Future-Pack Półautomat do taśmowania

Pakowanie - znaczenie procesu

Pakowanie jest jednym z wielu procesów odbywających się w firmach produkcyjnych czy handlowych. Na każdym etapie kolejnych procesów ponoszone są często ogromne nakłady finansowe i czas, których celem ma być końcowy produkt.

Proces pakowania jako jeden z ostatnich etapów ma zagwarantować magazynowanie i transportowanie produktu w stanie nienaruszonym. Aby nie zmarnować poniesionych nakładów w procesie produkcji należy zagwarantować właściwe jego opakowanie.

Właściwy dobór urządzeń do pakowania

Proces pakowania z uwagi na jego znaczenie dla końcowego wyniku działalności, a w szczególności dla prawidłowego zabezpieczenia produktów, czy towarów handlowych pochłania duże ilości materiałów eksploatacyjnych oraz nakładów pracy. Aby zmniejszyć koszty pracy oraz materiałów opakowaniowych konieczne jest stosowanie niezawodnych maszyn i urządzeń usprawniających proces pakowania.

Zróżnicowane produkty pod względem gabarytów, wagi, kształtów powodują, że gama urządzeń i materiałów do pakowania musi być bardzo szeroka i zaspokajać wszystkie potrzeby. Do odpowiedniego produktu dobierany jest właściwy sposób pakowania, a co za tym idzie materiały opakowaniowe:

 • folia stretch
 • taśma stalowa
 • taśma pp
 • taśma samoprzylepna
 • folia pęcherzykowa
 • taśma kompozytowa
 • taśma pet

i urządzenia:

 • owijarki do palet
 • urządzenia do taśmowania
 • urządzenia do zgrzewania

PROMAG S.A. - Wiedza i doświadczenie

Od wielu już lat dostarczamy do firm w Polsce urządzenia wspomagające czynności wykonywane przez pracowników magazynów, centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych związane z procesem pakowania. Urządzenia te zaprojektowano i wykonano z myślą o użytkownikach i ich zróżnicowanych i zmieniających się potrzebach, a więc główny nacisk położony został na ergonomię oraz intuicyjną i łatwą obsługę.

Zastosowanie urządzeń do pakowania zalecane jest również ze względów ekologicznych, gdyż gwarantuje zmniejszenie zużycia materiałów opakowaniowych. Ochrona środowiska jest dla nas szczególnie ważna, dlatego obok segregacji surowców wtórnych promujemy procesy, które ograniczają ich zużycie.

Naszym klientom oprócz wysokiej klasy produktów (urządzeń i materiałów do pakowania) oferujemy również doradztwo w zakresie zoptymalizowania procesu pakowania, tak, aby uzyskać jak największe oszczędności nie tylko zużywanych materiałów.

Szeroka oferta urządzeń i materiałów do pakowania

Oferta urządzeń i materiałów do pakowania podzielona została pod względem rodzaju wykonywanych przez pracowników w procesie pakowania czynności. Mamy nadzieję, że podział ten ułatwi Państwu wyszukanie informacji o oferowanych przez nas urządzeniach.

Przygotowując naszą ofertę staraliśmy się tak dobierać urządzenia i materiały, aby każda firma bez względu na jej potencjał jak i profil działalności znalazła odpowiednie dla siebie rozwiązania.

Naszą ofertę w zakresie urządzeń i materiałów do pakowania wyróżniają:

 • sprawdzone przez tysiące użytkowników i w wieloletnie doświadczenie oraz konkurencyjne cenowo rozwiązania urządzenia automatyczne i półautomatyczne
 • niezawodność oferowanych urządzeń
 • dostawa, montaż, serwis i szkolenie dla użytkowników w zakresie obsługi, a przede wszystkim efektywnego wykorzystania urządzeń, umożliwiającego oszczędności w zakresie kosztów pracy i zużywanych materiałów
 • szeroki wybór materiałów do pakowania

Nasze urządzenia oszczędzają Twój czas i pieniądze

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź