KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Dźwignice PROMAG S.A. - Suwnice, żurawie, wciągarki bramowe

Suwnice modułowe PROMAG Żurawie stacjonarne PROMAG Suwnice PROMAG Wciągarki bramowe PROMAG Suwnica PROMAG

Urządzenia dźwignicowe oraz osprzęt dodatkowy to szeroka gama produktów znajdująca się w ofercie PROMAG S.A. Urządzenia dźwignicowe nazywane popularnie dźwignicami to urządzenia transportu bliskiego umożliwiające przemieszczanie ładunków w obrębie stanowisk, roboczych lub wewnątrz hali itp.

Filozofią naszego działania jest nie ograniczanie tylko się do sprzedaży gotowych produktów. Głównym naszym założeniem jest doradztwo oraz rozwiązanie problemu transportu bliskiego, które będzie dostosowane do warunków panujących u Klienta. Do tematu podchodzimy indywidualnie poszukując razem z Klientem rozwiązań, które pozwolą mu usprawnić proces transportu półfabrykatów oraz/lub wyrobów gotowych, przy jednoczesnej optymalizacji tych procesów.

Nasze rozwiązania pozwalają na zwiększenie wydajności stanowisk/gniazd produkcyjnych a co za tym idzie obniżają koszty produkcji , podnoszą bezpieczeństwo i ergonomię pracy.

Oferta urządzeń dźwignicowych

W naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak:

 • suwnice bramowe, suwnice natorowe oraz suwnice podwieszane
 • wciągarki bramowe
 • żurawie stacjonarne słupowe praz przyścienne
 • konstrukcje torów jezdnych
 • wciągniki elektryczne łańcuchowe
 • wciągniki elektryczne linowe
 • wciągniki ręczne łańcuchowe oraz linowe
 • wciągarki ręczne linowe
 • zawiesia stalowe łańcuchowe oraz linowe
 • zawiesia poliestrowe
 • zawiesia specjalne
 • trawersy różnego typu
 • żurawiki warsztatowe
 • rozwiązania specjalne.

Aplikacje urządzeń dźwignicowych

Dzięki wyspecjalizowanej grupie specjalistów – inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży możemy tworzyć najbardziej skomplikowane aplikacje rozwiązań urządzeń dźwignicowych, które zgodne są z aktualnie obowiązującymi przepisami. Nasze produkty poddawane są ciągłej analizie i ocenie oraz wprowadzane są zmiany pozwalające na jeszcze lepsze wykorzystanie ich potencjału. Naszym atutem jest możliwość wdrażania rozwiązań w sposób kompleksowy tzn. od pomiarów, poprzez projekt, dostawę montaż urządzeń oraz rejestrację w Urzędzie Dozoru Technicznego.

PROMAG S.A. oferuje urządzenia dźwignicowe (dźwignice) znajdujące zastosowanie praktycznie w każdym warsztacie i firmie, zarówno dużej jak i małej działającej w dowolnej gałęzi przemysłu.

Prezentujemy rozwiązania z zakresu transportu bliskiego, usprawniające przemieszczanie towarów wewnątrz przedsiębiorstw w miejscach, gdzie nie ma możliwości poruszania się wózkami albo tam, gdzie ze względu na specyfikę transportowanego produktu, zastosowanie wózka nie jest możliwe. Urządzenia dźwignicowe przeznaczone są do podnoszenia, opuszczania oraz przemieszczania nietypowych i ciężkich ładunków podczas prac remontowych, montażowych, rozładunkowych, produkcyjnych itp.

Partner na każdym etapie inwestycji

Jesteśmy dla naszych Klientów partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji. Urządzenia dźwignicowe mogą stanowić jeden z elementów całego systemu transportu pionowo-poziomego np. suwnicy natorowej, wciągarki bramowej lub żurawia, ale także mogą być samodzielnie pracującymi urządzeniami stanowiskowymi.

Urządzenia dźwignicowe PROMAG podniosą poziom Twojej firmy

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź