KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line PROMAG

Urządzenia przeładunkowe PROMAG S.A.

Doki przeładunkowe Doki przeładunkowe Bramy, doki i mostki przeładunkowe PROMAG Doki przeładunkowe

Jedną z ważniejszych czynności związaną z towarem jest jego przeładunek. Firma PROMAG S.A. od wielu lat dostarcza urządzenia wspomagające technikę przeładunku. W skład naszej oferty urządzeń przeładunkowych wchodzą m. in.:

  • kompletne doki przeładunkowe
  • domki dokowe
  • śluzy uszczelniające
  • bramy przemysłowe
  • rampy przeładunkowe
  • mostki przeładunkowe
  • podnośniki nożycowe stołowe (dźwigniki)

Służymy Państwu pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji zapewniając:

Oszczędność czasu

W dobie globalnego marnotrawstwa zasobów, jednym z ważniejszych i cenniejszych jest czas. My dajemy go naszym Klientom. Oferowane przez nas systemy przeładunkowe pozwalają na skrócenie operacji za- i rozładunku oraz ograniczają do minimum czas oczekiwania samochodów na przeładunek gwarantując przy tym dużą sprawność wykonywanych operacji oraz wymagany poziom bezpieczeństwa.

Optymalizację procesów

Nowoczesne systemy przeładunkowe optymalizują procesy dystrybucji towarów, przede wszystkim w miejscach, gdzie operacje załadowczo-wyładowcze odbywają się z dużą częstotliwością. Oferujemy rozwiązania do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Poprawę bilansu energetycznego

Systematyczny i odbywający się z dużą częstotliwością za- i rozładunek towarów wiąże się z utratą energii. Rozwój technologii umożliwia zastosowanie odpowiednich metod oddzielających odpowiednie powierzchnie od siebie, jednocześnie chroniąc przed działaniem czynników zewnętrznych.

Niwelowanie różnicy poziomu za- i rozładunku

Oferowane przez nas rampy oraz podnośniki stołowe (powszechnie nazywane dźwignikami) umożliwiają przeładunek towarów niwelując znaczne różnice pomiędzy poziomami załadunkowymi i rozładunkowymi.

Wszechstronne zastosowanie

Najczęściej nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w centrach dystrybucyjnych, firmach transportowo-spedycyjnych, firmach produkcyjnych, centrach handlowych.

Funkcjonalność

Oferowane urządzenia zapewniają dużą praktyczność i łatwość w obsłudze. Dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Duża w tym zasługa odpowiednio dobranych elementów składowych.

Bezpieczeństwo

Bogaty asortyment produktów to nie wszystko. Naszą ofertę uzupełnia szereg akcesoriów i dodatków zapewniając wymagany poziom bezpieczeństwa dostosowany do konkretnego produktu. Oferowane przez nas produkty spełniają obowiązujące normy oraz posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Profesjonalne doradztwo

Korzyści wynikające z posiadania profesjonalnego stanowiska przeładunkowego są niezaprzeczalne. Jednak, aby dokonać optymalnego wyboru i instalacji takiego stanowiska potrzebna jest pomoc i doradztwo specjalistów. Doświadczona technicznie i projektowo kadra pracownicza zawsze jest do Państwa dyspozycji.

Naszym atutem jest niewątpliwie duża ilość sfinalizowanych zleceń związanych z techniką przeładunku. Wiele z nich odznaczało się niestandardowymi rozwiązaniami w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. Dodatkowo oferujemy przeglądy serwisowe i gwarancyjne przeprowadzane przez wykwalifikowany personel.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź