KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Wózki widłowe do obsługi dłużyc

Wózki widłowe do dłużyc oferowane przez PROMAG S.A. reprezentują najwyższy poziom osiągnięć technicznych w swojej dziedzinie,  są niezbędnym narzędziem pracy w magazynach o dużej ilości towaru, gdzie wydajność mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem pracy.

Wózki widłowe do dłużyc stanowią optymalne rozwiązanie transportu wewnętrznego nie tylko klasycznych  ładunków ale również ładunków charakteryzujących się dużymi, nietypowymi wymiarami - takimi jak rury, profile, czy arkusze.

Różnorodność wózków z oferty Promag dedykowanych do transportu ładunków dłużycowych, pozwala nam na dobór najlpeszych rozwiązań dla naszych Klientów.

W naszej ofercie wózków do obsługi dłużyc znajdziecie Państwo zarówno wózki boczne poruszające się w 4 kierunkach (OMG LAT, OMG NEOS 254-D), jaki i wózek prowadzony OMG 715BD.

Wszystkie wózki doskonale nadają się do pracy w wąskich korytarzach międzyregałowych., gdzie wymagana jest zwrotność oraz duża manewrowość wózka, opcjonalnie w mroźniach, chłodniach, strefach zagrożonych wybuchem.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź