menu >

pl gb

Wózki elektryczne unoszące w sieci sklepów Stokrotka

Wózki elektryczne unoszące w sieci sklepów Stokrotka

Branża:

  • sieć sklepów spożywczo-przemysłowych

Cel projektu:

  • wyposażenie małych sklepów spożywczo-przemysłowych w zwinne wózki, które będą mogły bez problemu obsługiwać kobiety

Wdrożone rozwiązanie:

  • W 2015 roku firma Stokrotka zgłosiła się z prośbą o dobranie wózków, które mogłyby wspierać pracowników w realizacji zadań magazynowych w sieci sklepów spożywczych. Kluczowymi wymaganiami były: możliwość pracy w wąskich przestrzeniach międzyregałowych, trwały akumulator oraz bezpieczeństwo użytkowników. Firma PROMAG odpowiedziała na potrzeby klienta oferując wózek Easy-Truck Plus, którego zaletami są łatwość w operowaniu oraz możliwość jazdy wózkiem nawet, gdy dyszel jest w pozycji pionowej (redukcja promienia zawracania). Poza parametrami gwarantującymi komfort użytkowania wózek Easy-Truck Plus posiada szczelny bezobsługowy akumulator AGM z wbudowanym prostownikiem oraz cechy gwarantujące bezpieczeństwo użytkownika, jak system awaryjnego cofania – wyłącznik brzuszny zapobiegający przygnieceniu operatora podczas cofania wózkiem. Firma Stokrotka doceniła również wbudowany sterownik z licznikiem mth i wskaźnikiem naładowania baterii.
  • Po 4 latach użytkowania wózków przez firmę Stokrotka można uznać, że wózek Easy-Truck Plus spełnił wymagania klienta i wykazał się niezawodnością o czym świadczy fakt, że firma PROMAG realizuje kolejne dostawy tego modelu i dzięki temu wspiera sprawną logistykę wewnętrzną polskiej sieci marketów spożywczo-przemysłowych.

Uzyskane przez klienta korzyści:

  • bezpieczeństwo pracy w małych przestrzeniach
  • wygoda operowania wózkiem
  • ergonomia pracy – brak przeciążania kobiet, które najczęściej pracują w sklepach

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź