KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Wózki kompletacyjne elektryczne

Wózek kompletacyjny obsługujący regał półkowy DIMAX

Wózki widłowe kompletacyjne oferowane przez PROMAG S.A. reprezentują najwyższy poziom osiągnięć technicznych, są niezbędnym narzędziem pracy w magazynach o dużej ilości towaru, gdzie wydajność mierzona jest szybkością i bezpieczeństwem pracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki niskiego komisjonowania o udźwigu od 1000kg do 3000kg, oraz wózki z podnoszoną platformą operatora średniego i wysokiego komisjonowania o udźwigu od 600kg do 1000kg i możliwością kompletacji zamówień do 10600mm.

Często wybieranym rozwiązaniem przez naszych Klientów są wózki OMG 620PM oraz 620PMV, które dzięki standardowemu wyposażeniu w dłuższe widły umożliwiają transport nietypowych ładunków lub dwóch palet jednocześnie.

Wózki widłowe kompletacyjne wykorzystywane są do komisjonowania pionowego i poziomego, do transportu ładunków w magazynach w wąskich korytarzach roboczych, opcjonalnie w mroźniach, chłodniach, w strefach zagrożonych wybuchem.

Kompletacja towarów do wysokości 10,6 metra

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź