menu >

pl gb

Wózki paletowe i podnośnikowe

Wózki ręczne paletowe PROMAG Wózek elektryczny unoszący SMART-TRUCK PROMAG Wózek elektryczny podnosnikowy HI-TRUCK PROMAG Wózek elektryczny podnosnikowy HI-TRUCK PROMAG w wersji z podestem dla operatora Wózek paletowy PROMAG

Wózki ręczne paletowe popularnie nazywane paleciakami oraz wózki podnośnikowe są podstawowymi elementami  wyposażenia magazynowego, ułatwiającymi prace przeładunkowe i transportowe w pomieszczeniach magazynowo-produkcyjnych, w punktach przeładunkowych, sklepach i warsztatach. Aktualnie większość modeli wózków paletowych oferowanych przez PROMAG jest standardowo wyposażona w dwufunkcyjny mechanizm Easy Start/Stop wspomagający jazdę wózkiem paletowym przez progi oraz pozwalający na wjazd wózkiem na rampę.

Wózki paletowe i wózki podnośnikowe pomimo prostoty budowy i nieskomplikowania technicznego w znakomitej większości przedsiębiorstw przyczyniają się w znacznym stopniu do mechanizacji i usprawnienia procesów załadowczo-wyładowczych. Niejednokrotnie bywają istotnym elementem ciągów technologicznych.

Wszystkie wózki paletowe PROMAG posiadają czytelną Instrukcję Eksploatacji wraz z Deklaracją zgodności WE
oraz są oznakowane zgodnie z wymogami, m in. posiadają czytelną tabliczkę znamionową oraz znak CE.

Wózki paletowe znajdujące się w ofercie firmy PROMAG S.A. charakteryzują się łatwością obsługi i sterowania, wygodnym prowadzeniem i optymalną masą zapewniającą łatwość operowania i stabilność podczas prac transportowych. Poszczególne modele różnią się między sobą wartością udźwigu, długością wideł, rodzajem kół i rolek.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama wózków ręcznych paletowych o udźwigu 500 kg, 2 000 kg, 2500 kg i 3500 kg oraz wózków ręcznych podnośnikowych o udźwigu do 1000 kg i maksymalnej wysokości podnoszenia 3000 mm.

Wózki paletowe dostosowywane są do wymagań użytkowników poprzez zastosowanie różnego rodzaju kół - dostosowanych do nawierzchni magazynów i innych pomieszczeń, w których paleciaki mają być użytkowane. W ofercie posiadamy wózki wyposażone w koła z bieżnikiem gumowym, poliuretanowym oraz poliamidowym. Na specjalne zamówienie możemy również wyposażyć wózek w koła z niebrudzącej białej gumy.

PROMAG S.A. oferuje również wózki paletowe o nietypowej długości oraz szerokości zewnętrznej wideł. Poza wózkami nietypowymi, które znalazły się w ofercie katalogowej oferujemy również wózki wykonywane na indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Do wszystkich oferowanych przez PROMAG S.A. wózków paletowych zapewniamy pełną dostępność części zamiennych oraz obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną w wielu punktach na terenie całego kraju.

Dzięki szerokiej ofercie, pełnej dostępności wózków oraz konkurencyjnym cenom PROMAG S.A. jest wiodącym dostawcą ręcznych wózków paletowych na rynku polskim.

Poza ręcznymi wózkami paletowymi i podnośnikowymi w naszej ofercie znajdziecie Państwo także elektryczne wózki paletowe prowadzone oraz wózki podnośnikowe z podnoszeniem elektrycznym jak i wózki podnośnikowe elektryczne prowadzone - czyli zarówno z elektrycznym prowadzeniem jak i podnoszeniem.

PROMAG S.A. jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła do sprzedaży wózek EASY-TRUCK z elektrycznym napędem jazdy i manualnym unoszeniem wideł. Takie rozwiązanie umożliwia transport spaletyzowanych towarów nawet o masie 1 500 kg zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 marca 2000 r. Ponadto wprowadziliśmy do oferty wózek EASY-TRUCK EL z elektrycznym unoszeniem i elektryczną jazdą, który zyskuje na popularności.

Szereg stosowanych systemów podnoszenia, bogata gama oprzyrządowania oraz duży nacisk na bezpieczeństwo pracy, połączone z wysoką jakością wykonania są niezaprzeczalnymi atutami naszej oferty, a oferowany sprzęt czynią uniwersalnym i niezawodnym nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

 

Wózki paletowe PROMAG - wybierz wózek odpowiedni do swoich potrzeb!

Szafki pracownicze SUP300-02

Szafki pracownicze PROMAG podobnie jak inne meble metalowe produkowane w naszej fabryce w Bolechowie posiadają certyfikat "Najlepsze w Polsce" świadczący o ich najwyższej jakości.

Jeśli zastanawiasz się jakich szafek pracowniczych użyć do wyposażenia szatni w swoim przedsiębiorstwie - nie wahaj się wybierz szafki pracownicze PROMAG SUP300-02 lub SUP400-02. Produkty o wysokiej jakości, w bogatej, dostępnej gamie kolorystycznej.

 

Poznaj szafy pracownicze PROMAG

Metalowe szafy bhp zwiększają komfort pracy Twoich pracowników

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź