KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Katalog on-line

Wózki paletowe i podnośnikowe

Wózek paletowy ręczny PROMAG Wózek podnośnikowy elektryczny PROMAG Wózek podnośnikowy widłowy PROMAG Wózek paletowy elektryczny PROMAG

Wózki ręczne paletowe popularnie nazywane paleciakami oraz wózki podnośnikowe są podstawowymi elementami  wyposażenia magazynowego, ułatwiającymi prace przeładunkowe i transportowe w pomieszczeniach magazynowo-produkcyjnych, w punktach przeładunkowych, sklepach i warsztatach. Aktualnie większość modeli wózków paletowych oferowanych przez PROMAG jest standardowo wyposażona w dwufunkcyjny mechanizm Easy Start/Stop wspomagający jazdę wózkiem paletowym przez progi oraz pozwalający na wjazd wózkiem na rampę.

Wózki paletowe i wózki podnośnikowe pomimo prostoty budowy i nieskomplikowania technicznego w znakomitej większości przedsiębiorstw przyczyniają się w znacznym stopniu do mechanizacji i usprawnienia procesów załadowczo-wyładowczych. Niejednokrotnie bywają istotnym elementem ciągów technologicznych.

Wszystkie wózki paletowe PROMAG posiadają czytelną Instrukcję Eksploatacji wraz z Deklaracją zgodności WE
oraz są oznakowane zgodnie z wymogami, m in. posiadają czytelną tabliczkę znamionową oraz znak CE.

Wózki paletowe znajdujące się w ofercie firmy PROMAG S.A. charakteryzują się łatwością obsługi i sterowania, wygodnym prowadzeniem i optymalną masą zapewniającą łatwość operowania i stabilność podczas prac transportowych. Poszczególne modele różnią się między sobą wartością udźwigu, długością wideł, rodzajem kół i rolek.

W naszej ofercie znajduje się pełna gama wózków ręcznych paletowych o udźwigu 500 kg, 2 000 kg, 2500 kg i 3500 kg oraz wózków ręcznych podnośnikowych o udźwigu do 1000 kg i maksymalnej wysokości podnoszenia 3000 mm.

Wózki paletowe dostosowywane są do wymagań użytkowników poprzez zastosowanie różnego rodzaju kół - dostosowanych do nawierzchni magazynów i innych pomieszczeń, w których paleciaki mają być użytkowane. W ofercie posiadamy wózki wyposażone w koła z bieżnikiem gumowym, poliuretanowym oraz poliamidowym. Na specjalne zamówienie możemy również wyposażyć wózek w koła z niebrudzącej białej gumy.

PROMAG S.A. oferuje również wózki paletowe o nietypowej długości oraz szerokości zewnętrznej wideł. Poza wózkami nietypowymi, które znalazły się w ofercie katalogowej oferujemy również wózki wykonywane na indywidualne zapotrzebowanie klienta.

Do wszystkich oferowanych przez PROMAG S.A. wózków paletowych zapewniamy pełną dostępność części zamiennych oraz obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną w wielu punktach na terenie całego kraju.

Dzięki szerokiej ofercie, pełnej dostępności wózków oraz konkurencyjnym cenom PROMAG S.A. jest wiodącym dostawcą ręcznych wózków paletowych na rynku polskim.

Poza ręcznymi wózkami paletowymi i podnośnikowymi w naszej ofercie znajdziecie Państwo także elektryczne wózki paletowe prowadzone oraz wózki podnośnikowe z podnoszeniem elektrycznym jak i wózki podnośnikowe elektryczne prowadzone - czyli zarówno z elektrycznym prowadzeniem jak i podnoszeniem.

PROMAG S.A. jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła do sprzedaży wózek EASY-TRUCK z elektrycznym napędem jazdy i manualnym unoszeniem wideł. Takie rozwiązanie umożliwia transport spaletyzowanych towarów nawet o masie 1 500 kg zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 marca 2000 r. Ponadto wprowadziliśmy do oferty wózek EASY-TRUCK EL z elektrycznym unoszeniem i elektryczną jazdą, który zyskuje na popularności.

Szereg stosowanych systemów podnoszenia, bogata gama oprzyrządowania oraz duży nacisk na bezpieczeństwo pracy, połączone z wysoką jakością wykonania są niezaprzeczalnymi atutami naszej oferty, a oferowany sprzęt czynią uniwersalnym i niezawodnym nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

 

Wózki paletowe PROMAG - wybierz wózek odpowiedni do swoich potrzeb!

Szafki pracownicze SUP300-02

Szafki pracownicze PROMAG podobnie jak inne meble metalowe produkowane w naszej fabryce w Bolechowie posiadają certyfikat "Najlepsze w Polsce" świadczący o ich najwyższej jakości.

Jeśli zastanawiasz się jakich szafek pracowniczych użyć do wyposażenia szatni w swoim przedsiębiorstwie - nie wahaj się wybierz szafki pracownicze PROMAG SUP300-02 lub SUP400-02. Produkty o wysokiej jakości, w bogatej, dostępnej gamie kolorystycznej.

 

Poznaj szafy pracownicze PROMAG

Metalowe szafy bhp zwiększają komfort pracy Twoich pracowników

 

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź