KATALOG
widget katalog
menu >

pl gb

Wózki widłowe systemowe

Wózek systemowy VNA MAGAZINER

Wózki widłowe systemowe oferowane przez PROMAG S.A. są niezbędnym narzędziem pracy w magazynach wysokiego składowania, w korytarzach tylko nieznacznie szerszych niż sam wózek, gdzie posiadana przestrzeń magazynowa wymaga maksymalnego zagospodarowania.

Optymalizacja na wyższych poziomach

Oferowane wózki systemowe wyróżnia kompaktowa konstrukcja, znakomita zwrotność oraz precyzyjne sterowanie. Zastosowanie w wózkach systemu napędowego opartego w 100% na silnikach prądu zmiennego (AC) zapewnia większą dynamikę jazdy i podnoszenia oraz pełną moc przy pracach z dużym obciążeniem.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe wózki serii Magaziner (VNA) z możliwością obustronnego pobierania palet w wąskich korytarzach międzyregałowych na wysokość do 17400 mm. Polecane do pracy w strefach kompletacji w magazynach wysokiego składowania, w korytarzach tylko nieznacznie szerszych niż sam wózek, gdzie posiadana przestrzeń magazynowa wymaga maksymalnego zagospodarowania.

Polecamy także wózki z serii OMG Genius (VNA) o udźwigu do 2000 kg i wysokości podnoszenia do 15700 mm. Wózki dają możliwość pracy w korytarzach roboczych od 1200mm oraz dzięki podnoszonej platformie-kabinie dla operatora, przy operacjach kompletacyjnych.

Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się również wózki OMG Neos TRI AC, dające możliwość obustronnego pobierania palet w wąskich korytarzach międzyregałowych na wysokość do 9000 mm.

Wszystkie wózki systemowe z oferty PROMAG standardowo wyposażone są w panel sterujący, wyświetlacz LCD z licznikiem motogodzin oraz daszek ochronny operatora z 4 lampami halogenowymi.

Kupuj on-line

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych standardowych produktów zapraszamy do naszego sklepu internetowego e-promag.pl

Przejdź

Nasze katalogi

Zamów bezpłatny katalog i dowiedz się dlaczego jesteśmy najlepsi

Zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij zapytanie

Przejdź